Wpis z mikrobloga

mialem sanrenmu 710, ale go gdzies zgubilem. mam tez opinelka ale nie jest on dla mnie wygodny na co dzien.
polećcie cos do EDC. chcialbym flipera (jezeli dobrze rozumiem to taki z dzyndzlem dzieki ktoremu mozemy otworzyc noz jednym ruchem). moze chociaz marke jakas bo jak ogladam jakies sklepy z nozami to 99% to marki o ktorych nie slyszalem. podoba mi sie honey badger flipper d2 ale jego cena to x2 wzgledem wersji na gorszej stali, a sa inne noze na stali d2 troche tansze jednak. no i nie ma za bardzo o nim nic w necie.
#noze #edc moze #bushcraft
  • 14
@styroslaw: ło panie, czuje sie jak ten amator co pcha sie do zabawy :D. takie 7-8cm klingi.
nie zapuszczam sie w teren chociaz intensywnie szukam motocykla ktorym bede mogl jechac nad rzeczke i spedzic tam noc i wszystko wskazuje na to ze to bedzie glowna rozrywka na 2022 :P. nie wiem co moze miec taki co "sprawdzi sie w terenie", ale nie chce zeby mial jakies zbedne bajery jak kompas czy
@daczka92: bardziej chodzilo mi o to, czy blokada ma byc pancerna ale noz brzydki czy moze cos ladniejszego ale delikatniejszego ;) jako noze miejsko-biurowe obczaj noze civivi np elementum, w shrag.pl czy cqb.pl maja duzy wybor - standardowa D2, zajebista mechanika a wykonczenie wybierz jakie Ci się bedzie podobac ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@styroslaw: kurde no nie wiem. jakos tak rozsądnie. 300? da sie coz znalezc fajniejszego niz sanrenmu?

@daczka92: polecam civivi elementum. Też ma szlif wklęsły, d2 to przyzwoita stal, klips deep carry, niski "fear factor", nie ma żadnych luzów i kosztował +/-260 cebulionów.

Tylko do batonowania zapór przeciwczołgowych się nie nadaje. Za to jako miejskie edc jak najbardziej.
M.....l - > @styroslaw: kurde no nie wiem. jakos tak rozsądnie. 300? da sie coz znale...

źródło: comment_1639145551aoHMZo7rY6CJY8aSuTfPZJ.jpg

Pobierz
@styroslaw: @MojWlasciciel: kurde no ten civivi polecany i w rankingach popularnosci wysoko, ale jakos do mnie nie przemawia. wygladem tez, a za fajniejsze odmiany to trzeba sporo doplacic. poszedlem do militariow i pomacalem tego honey badgera i mi bardzo przypadl do gustu. w usa jest stosunkowo popularny z tego co widze chociaz to jakis chinczyk chyba. oczywiscie w usa kosztuje prawie 2x mniej. wzialem medium ale moze trzeba bylo wziac