Wpis z mikrobloga

żeby się dowalić do tego że ktoś napisał procentowo 45% a nie 18 z 40?


@kalkuta: 100% członków ONR których znam jest gejami pasywami i w dodatku sprzedaja się za 150PLN
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@kalkuta: ziom, 18 z 40 przekazuje więcej informacji xd 45% to masz nieskończona liczbę kombinacji, pisząc "z 40" zaznaczasz liczebność zbioru którego twój temat się tyczy. Znając liczebność i domenę, możesz wnioskować jak bardzo taka dana jest wiarygodna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kalkuta: no nie wiem, 100% znanych mi osobiście antyszczepów nie ma nawet średniego wykształcenia, pracuje na czarno, ma problem z pisaniem i czytaniem. A że znam tylko jednego i on stanowi te 100% to mało istotna informacja.
  • Odpowiedz
@kalkuta: Ja pieeeerdole człowiek wstaje po nocce i #!$%@? telefon powiadomieniami, zapomniałem że się paljaki rzucą do walki, osobnego wpisu nie się nie spodziewałem tho xD

Tłumaczyli tam w kom ale dalej widze nie rozumiesz w czym problem, jak media manipulowały statystyką w taki sam sposób na początku by straszyć covidem to antyszvzepy nie nadążały z bigosem a na własnym podwórku nie potrafią wyłapać manipulacji xDDD

Z resztą, źródło artykułu z
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: mi się wydaje czy typ usunął swój wpis? xD @L3stko?O


BOZE #!$%@? AAAAA USUNAL WPIS CHAAAAALINAAAAAAA
CHAAAAALINAA GRZEJ BIGOS, a nie czekaj

jak w paście o wędkarzu XD cała chata #!$%@? folią

Teraz usunąłem bo spam, w połowie snu się obudziłem przez powiadomienia eh xD ale masz screena na pamiątkę i nie wołajta
keuaiBKonczylNocnomWartem - > @genocidegeneral: mi się wydaje czy typ usunął swój wpi...

źródło: comment_1639149914wlNJSDXWLvmuQ6zMdw1ILR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@keuaiBKonczylNocnomWartem: tam nie było żadnej manipulacji. Chyba że chcesz powiedzieć, że rzecznik szpitala manipuluje podając ilu pośród hospitalizowanych pacjentów oddziału covidowego to osoby zaszczepione. Dziennikarz zapytał, więc uzyskał odpowiedź. W samym artykule nie było żadnych dopowiedzeń o skuteczności szczepionek. Nic. To był neutralny artykuł z liczbami z oficjalnego źródła.

Z resztą, źródło artykułu z jakiejś gazety typu k###a Tarnowskie góry XD


To lokalny serwis informacyjny, zarejestrowany w sądzie jako tytuł prasowy.
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi jakim trzeba być dzbanem żeby się dowalić do tego że ktoś napisał procentowo 45% a nie 18 z 40?


@kalkuta: ponieważ takie np. 50%, to może być 1 z 2, ale może być i 10 000 z 20 000. Przy samych procentach nie widzisz skali zjawiska. Wytłumaczyłem? Zrozumiałaś?
  • Odpowiedz