Wpis z mikrobloga

@plycin: no właśnie wiem. Chciałam przez parę dni jeść to co zazwyczaj, żeby sprawdzić ile kalorii pochłaniam, jakich składników mi brakuje itd. I faktem jest, że często bardzo szybko po śniadaniu robię się głodna. :( co robię nie tak?
@Kapeluszzszyszek: kurde ja dietetykiem nie jestem, ale na redukcji jadłem na śniadanie 2 jajka i ok. 60-70g płatków owsianych i mnie trzymało 3 godziny spokojnie przy wadze ok 80kg. Może kwestia tego, że miałem więcej tłuszczy i bardziej złożone węgle.
@Kapeluszzszyszek mnie długo trzyma po śniadaniach typu serek wiejski light z - rzodkiewka, szczypiorkiem, ziarna słonecznika, -ogorek,pomidor, szczypiorek, rzodkiewki Do tego kromka chlebka zytniego
Bądź owsianka na mleku /wodzie z jabłkiem i łyżeczka miodu
Może próbuj takich kombinacji?
@Kapeluszzszyszek: teraz nie pamietam dokladnie, ale ciemne pieczywo jest bardziej kaloryczne to po pierwsze(ale zweryfikuj jeszcze te informacje). Po drugie biale pieczywo zazwyczaj jest bardziej pulchne, wiec wizualnie jest go wiecej, wiec daje to efekt w glowie, ze jednak zjadlo sie wiecej i nie powinno sie byc glodnym. Zamien szynke na salate i pomidora i po calym posiłku duzo wypij.
Poza tym 250kcal duzo... Ile ważysz? 40kg?