Wpis z mikrobloga

@Fennrir: zdarzają się, sporo osób w tym siedzi i regularnie objeżdżają sklepy dlatego ciężko coś trafić. Ten się trafił z lidla, objeździłem kilka sklepów dzień przed tym jak miała być dostawa we wszystkich.
@zolcix:
Cholera, już myślałem że wysyłają to tylko do USA i krajów zachodnich. Mi się aż tak nie chce sklepów objeżdżać.
Tak czy owak gratuluję, dobrze że trafił do kolekcji a nie jakiegoś dzieciaka który to autko rozwali albo janusza z allegro xD
@zolcix:
Ja mam grubo powyżej setki, ale to zbierane przez parę lat, niektóre to mam nawet sprzed kilkunastu, ale niestety poodpakowywane, bo jeszcze byłem dzieciakiem. Aczkolwiek na szczęście ich nie rozwaliłem, może poza jednym z McD którego dostałem bodajże w Happy Mealu w 1999 roku, ale wtedy miałem kilka lat xD
Ale nie zbieram wszystkich, większość Hot Wheelsów mi się nie podoba przez mocno udziwniony wygląd, zatem głównie bardziej realistyczne, takie
Pobierz Fennrir - @zolcix: 
Ja mam grubo powyżej setki, ale to zbierane przez parę lat, niek...
źródło: comment_1640604918JNY5LdGbF6guFFBCYNJK1O.jpg
Też mi się udało tam nawet raz kupić jednego Hot Wheelsa Premium (Buick GNX, ale to dlatego że nie było ich wtedy jeszcze w wersji nie-premium, a teraz mimo że już są to nadal nie mają nadrukowanych detali typu światła czy tablica rejestracyjna). Ale tak to nie kupuję takich, zależy mi bardziej na wyglądzie a nie na gumowych kołach. Ale ta Mazda RX-7 bardzo fajna.
Pobierz Fennrir - Też mi się udało tam nawet raz kupić jednego Hot Wheelsa Premium (Buick GNX...
źródło: comment_1640604980fu9qQrvzH473HOR6eOvTDZ.jpg
@Fennrir: Ja z premium to mam tylko 2 team transporty, również z e.leclerca

Te realistyczne są właśnie najbardziej rozchwytywane, praktycznie nikt nie kolekcjonuje innych. Dlatego jest ich tak mało w sklepach.

A no i wszystko rozpakowuje, z wyjątkiem STH, dwóch lambo TH i GTR liberty walków, ale te ostatnie dlatego że są rozchwytywane, a mi nie podobają się jakoś niesamowicie, dlatego może kiedyś je opylę.

Buick zajebisty, w tych premiumach chyba
Pobierz zolcix - @Fennrir: Ja z premium to mam tylko 2 team transporty, również z e.leclerca
...
źródło: comment_1640605880yFgJl6HZ6bCKb1CgK9ymen.jpg
Te realistyczne są właśnie najbardziej rozchwytywane, praktycznie nikt nie kolekcjonuje innych. Dlatego jest ich tak mało w sklepach.

@zolcix:
Nie wiem, niektórzy podobno kolekcjonują tak żeby skompletować serie typu na przykład Factory Fresh w której jest zarówno ta twoja Mazda RX-7 jak i RS2 i W124. Ale ja tam generalnie na te serie nie patrzę tylko kupuję tylko to co mi się podoba.

A no i wszystko rozpakowuje, z wyjątkiem STH,
Pobierz Fennrir - >Te realistyczne są właśnie najbardziej rozchwytywane, praktycznie nikt nie...
źródło: comment_16406071095zsxcUgDJ20BRxD8L6nPnn.jpg
@Fennrir: no to jak tak samo, nie patrzę na serię tylko żeby to był prawdziwy model

Zwykły TH ma tylko znaczek na karoserii i szary płomień na kartoniku pod samochodem, tak to niczym się nie różni