Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: nie wiem czemu nikt się jeszcze do tego nie odniósł ale zwróćcie uwagę, że to jest autodiss na to pokolenie (39-85 w ogole zajebiste, że 36 i 82latek to jest to samo pokolenie xDDD)

Wezmy na tapetę tylko 3 losowe wysrywy:

"Nie nosilismy kasków" - rozumiem, że to ma być coś pozytywnego xD no dobra niech tak będzie: nie nosiliście kasków bo WASI rodzice nie byli przewrażliwieni na punkcie bezpieczeństwa,
jestem z początku 90. Rówieśnicy #!$%@? jak boomerzy? Stary, ja rocznik 2001 słyszałam #!$%@? o tym jaka jest młodzież i jakiego gówna zamiast muzyki słucha. Mentalnym boomerem można być jeszcze przed 20 i to jest straszne XD


@notoelo: O JAK BARDZO PRAWDZIWE sam jestem z końca 90tych i na serio koleguję się z osobami parę lat młodszymi z roczników 2001-2003, a swoich kolegów ze szkoły unikam na mieście. Oni wszyscy są
@LajfIsBjutiful: często jak widzę takie boomerskie #!$%@? to zastanawiam się czy ja jestem jedyny, który uważa, że każde pokolenie jest lepsze od poprzedniego.

Każde pokolenie dotyka boomerstwo i #!$%@?ą, że "oni są ostatnim normalnym pokoleniem/rocznikiem". A ja zawsze uważałem, że moi rówieśnicy i starsi są #!$%@? i każdy następny rocznik po nas to po prostu lepsi i fajniejsi ludzie. Mam po prostu nieodparte wrażenie, że świat idzie w coraz lepszą stronę.
@LajfIsBjutiful: jeszcze najlepsze w boomerskim #!$%@? jest to, że wszystkie argumenty (nieważne czy mówi je chłop rocznik 55 czy rocznik 95) opierają się na tym samym czyli zawiści. "My to nie mieliśmy..." i zaczyna się wymienianie rzeczy, które chwała Bogu powstały bo uczyniły świat lepszym i są bardzo przydatne. Albo "jakby za moich czasów chłop się ubrał w taką bluzę to by go pobili" - super wujku, żyliście w strasznych czasach,
@ananasowy tiktok to zagłębie boomerstwa i Grażyno humoru więc nie wiem o co chodzi XD to tylko medium, treści są straszne lub wartościowe jak wszędzie.

Śledzenie młodzieżowych trendów to przesady, pachnie mi memem ze Steve Buscemi 'hello young folks' - nie zamierzam słuchać słabej muzyki tylko dlatego że jest popularna wśród młodzieży. Tylko ja nie hejtuje jej dlatego, że jest popularna wśród młodych, nie gloryfikuje muzyki moich nastoletnich lat, która przecież była
@notoelo: nie no nie chodziło mi o taką postawę "hello young folks" i zmuszanie się do lubienia tego samego co 12-latek, kiedy będziesz miał 50 lat, ale bardziej o to, że JEŚLI spodoba ci się to co 12-latkom, a masz nawet te 50 to człowiek nie powinien się ograniczać, a moi znajomi boomerzy-równieśnicy właśnie tak robią, że oni to nie pobiorą tego tiktoka nawet jak im się spodobał (bo im pokazałem
@ananasowy myślę że za bardzo gloryfikuje z młodych i zjawiska masowe wśród tej grupy. Uważaj żeby nie przeginać w 2 stronę, bo to jeż wypaczenie rzeczywistości.
A co do tiktoka to załóż konto jako fake kobieta 30 lat to dostaniesz tak Grażynowym targetem w twarz że ciężko nawet customizować sobie front page xD
@notoelo: czekaj, skąd tiktok ma znać twoją płeć? nie pamiętam żeby tam przy rejestracji była do wyboru, a jeśli były to tylko dwie więc się nie liczy

myślę że za bardzo gloryfikuje z młodych i zjawiska masowe wśród tej grupy. Uważaj żeby nie przeginać w 2 stronę, bo to jeż wypaczenie rzeczywistości.


@notoelo: a z kogo mamy brać przykład jak nie z młodych? przecież taki 35-latek przeciętny już nie wie