Wpis z mikrobloga

Mirki, podpowiedzcie jaki telefon sobie kupić, żeby zachować prywatność i anonimowość? Z tego co widzę to najlepiej Samsung, a potem długo długo nic, nie? Od razu dziękuję za wypowiedzi fanbojom Apple bo po tym co ostatnio odwalili z tym unicornem są u mnie skreśleni...

#pytanie #pytaniedoeksperta #bezpieczenstwo #prywatnosc #technologia #android #ios #apple #samsung #telefony #smartfon #iphone
teddybear69 - Mirki, podpowiedzcie jaki telefon sobie kupić, żeby zachować prywatność...

źródło: comment_1638721590n8Mcpg2EzHKo2XrLGK3kN0.jpg

Pobierz
  • 118
@TatoAktywny
@advert no nie wiem, jak mnie by producent sprzętu ostrzegał, że można mnie na ich sprzęcie śledzić i nic z tym poza tym nie zrobił to to go u mnie skreśla. To tak jakby mi BMW napisalo maila że mogą mi przestać działać hamulce, anja bym się cieszył, że mnie ostrzegli zamiast wybrać inną markę.
@TatoAktywny

@advert no nie wiem, jak mnie by producent sprzętu ostrzegał, że można mnie na ich sprzęcie śledzić i nic z tym poza tym nie zrobił to to go u mnie skreśla. To tak jakby mi BMW napisalo maila że mogą mi przestać działać hamulce, anja bym się cieszył, że mnie ostrzegli zamiast wybrać inną markę.


@teddybear69: Dokładnie, też nie lubię kiedy ktoś mnie ostrzega że mnie inwigilują, wole system który