Wpis z mikrobloga

Zależy co lubisz. Jak czujesz miętę do gier o zombiakach to będziesz miał w czym wybierać ;)

Dla chilloutu polecam walkabout mini golf. Jak lubisz pingponga to eleven table tennis.

Beat Saber i pistol whip to klasyki. Pierwszy możesz wypróbować w wersji demo.
Polecicie mi jakieś must have z gier?


@koronawirus: Beat Saber koniecznie

Superhot jest bardzo fajny i inny niż na PC

Z dużych gier Alyx

Jak masz przyzwoitego kompa, to wersje z PC przez Airlink > odtwarzane bezpośrednio na googlach
@crionix: @kidi1: No ale z tego co wiem, Oculus Quest ma osobną bazę gier jak Gear VR, w końcu Oculus Quest 2 to gogle z wbudowanym telefonem do grania, więc te gry z PC trzeba specjalnie strumieniować po wifi lub usb co pogarsza jakość obrazu i pojawiają się opóźnienia ( grałem tak na Gear VR i efekt końcowy pozostawia wiele do życzenia ).
Jak Quest podpięty pod PC to z niebanalnych gier Into The Radius, najbliżej temu do S.T.A.L.K.E.R.a. Najbardziej immersyjna gra na VR, bogata w mechaniki, które w tego typu produkcjach powinny być standardem. Micro management w tej grze jest rewelacyjny (plecak na plecach który sam możesz zorganizować zamiast gotowych slotów na konkretne przedmioty, pojedyncze naboje które musisz wkładać do magazynków itp).
@kidi1: @Pabick: pograsz w gierki ze steam i to dużo lepiej niż na Rifcie bo bezprzewodowo. Jakość jest identyczna, opóźnienie praktycznie zerowe. Kupić teraz Rifta, a nie Questa nie ma żadnego sensu.
@Pabick:

dokładnie, trzeba strumieniowac przez Oculus Linka, w stosunku do natywnych gier na, questa 2 to widać dużą różnice w jakości grafiki


Racja, w stosunku do natywnych gier widać duża różnice, ale na korzyść strumieniowania bo grafika jest o wiele lepsza.
Jeśli miałeś gorzej to znaczy, że coś źle ustawiłeś, albo masz za słabego kompa.
@kidi1: ale ja mam i pisze Ci, że to nie prawda. :)
@Atreyu: ale ja nie grałem w wersję flat, grałem też VR tyle, że ze steam i przez Virtual Desktop. Od tej też się coś różni?
@Skyler: a to ja też grałem w wersję Steamową, tylko poprzez Airlinka na Oculusie ( )

Nie wiem jak wersja bezpośrednio na gogle, grałem tylko w demo i wyglądało podobnie - ale za to już Beat Saber na Queście jest dużo biedniejszy graficznie niż ten odpalany z PC