Wpis z mikrobloga

Szukam dobrej jakości (żeby nie rozwaliły się po kilku użyciach) gum oporowych krótkich w przystępnej cenie i najlepiej żeby to był zestaw trzech - z małym oporem, średnim i dużym - lub ewentualnie jedna guma ze średnim oporem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładam się do zakupu od dłuższego czasu ale widze tylko same zestawy po 5 sztuk albo kosmiczne ceny i zawsze się poddaję xD

Może ktoś z Was ma i nie używa? To odkupię ʕʔ

#pytanie #mirkokoksy
Pobierz
źródło: comment_1638441638bTnJFiZA0FjDQ6oFdc5mJc.jpg
  • 14
@bobsynek: Ooo, ale widze że za to hantelki mają mega drogie xD 2x5kg za ponad stówę. Chyba że tak hantle chodzą (ʘʘ)

Musze się obkupić w jakiś domowy zestaw gum, hantli i kettlebellów i moze jakąś nową matę. Bo czasem nachodzi mnie faza na jakieś wieczorne treningi i się szybko demotywuję że nie mam żadnych akcesoriów.
@Oastry: Oglądałam właśnie, ale bez promki kosztują ponad stówkę, a nie trenuję tak często żeby wydawać tyle kasy na akcesoria. Bardziej chcę mieć jakiś awaryjny zestaw gdyby w domu mnie naszło na jakiś szybki trening :D
@cytmirka

Ceny tych gum strasznie poszybowały w górę w trakcie pandemii. Ja kupiłem jakieś takie na allegro i chciałem kumplowi dwa miesiące później podesłać linka to już były o 20 zł droższe. Ale nie polecam ich, więc nie pisze jakie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: ja też mam z Decathlonu, kolory chyba co jakiś czas się zmieniają. Kiedyś zielona była najlżejsza. Udało mi się kupić 15kg i 35kg, ale nigdy nie upolowałem 25kg. Chyba najpopularniejsza i najbardziej wszechstronna.