Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ders0n: rok temu kupiłem telefon w euro w ichniejszej promocji dwie raty gratis i faktycznie dwa pierwsze miesiące oni płacili, dodatkowo nie brałem żadnych ubezpieczeń chociaż namawiali ale nie był to obowiązek. Nie wiem jak jest w ME ale może posłuży Ci to jako punkt odniesienia. Wadą tej promocji jest ze trzeba rozłożyć raty na kilkadziesiąt więc relatywnie mało Ci dopłacą.
@Ders0n: Byle żebyś brał te raty przez internet. Popularną praktyką w ME (tu wiem z pierwszej ręki, w euro pewnie jest podobnie) jest zakręcenie klienta tak żeby nie zauważył że pracownik dobrał mu jakieś ubezpieczenia itp. A czasem też w sklepach pracownikom nie opłaca się dać rat 0% i wolą odmówić bo takie mają wytyczne od kierownictwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ders0n: W sklepie jak chciałem coś kupić na takiej promocji wciskali mi różne pierdoły dodatkowo a jak nie chciałem brać wniosek był odrzucony. W domu przez neta bez żadnych ubezpieczeń ten sam wniosek o dziwo przeszedł za pierwszym razem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sign: po pierwsze to w sklepie stacjonarnym kupiłem a odpowiadając na pytanie dostałem rozpiskę spłaty i wyszczególnili które dokładnie raty spłacą, czyli kwota i daty, generalnie powinieneś dostać na papierze co gdzie i kiedy