Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psychiatra #pracbaza #l4 #pytanie #lekarz #psycholog

Od jakiegoś czasu leczę się na depresje spowodowana przemocą fizyczna, psychiczną i seksualną w dzieciństwie i młodości. Bardzo lubiłam swoją pracę ale jakieś 2 lata temu zmienił się mój przełożony. Pandemia spowodowala że nie jeździłam do biura i zmieniło się to w maju tego roku. Od tego czasu przełożony wysyłał mi niemoralne propozycje, na spotkaniu integracyjnym próbował mnie dotykać i pocałować z tekstem żebym dała mu chociaż pomacać tyłek jeśli chcę żeby nam się dalej miło pracowało. W kontekście tego co przeżyłam kiedyś, wszystko zaczęło do mnie wracać i wymiotowałam że stresu. Unikałam go biorąc dyżury nocne ale niestety firma zmienia strategię i muszę już mieć grafik administracyjny. To kompletnie mnie załamało i od pewnego czasu kiedy mam zacząć pracę to albo dostaje silnego bólu brzucha, albo głowy albo mega chce mi się spać i jestem nieobecna. To powoduje że alienuje się od ludzi i już zaczynam w pracy być postrzegana jako dziwak, pogorszyły mi się wyniki i zarobki na co też nie mogę sobie pozwolić.

Bardzo chce zmienić pracę i szukam czegoś odpowiedniego (żeby nie zmieniać standardu życia bo już teraz ledwo wiąże koniec z końcem) ale zazwyczaj nie mam kwalifikacji do podobnie lub lepiej płatnej pracy.

Z tego powodu pomyślałam żeby zrobić sobie miesiąc lub dwa L4 na naukę tego w co chcę iść już od około pół roku ale przez depresję i lęki nie miałam siły nawet wstać z łóżka. Teraz leki i terapia zaczęły działać i czuję siłę żeby dokonać zmian i stanąć na nogi ale trochę się boję że nie dostanę L4.

I tu moje pytanie: Co powiedzieć nowej psychiatrze (poprzednia z innego miasta) żeby to L4 dostać? Jak to teraz wygląda? Nigdy nie miałam tego typu problemu a nawet ze zwróceniem się telefonicznie po leki miałam problem.

Proszę o pomoc tylko w tym temacie. Nie chcę na razie zgłaszać molestowania bo wiem jak tego typu sprawy kończą się w moim korpo i nie czuję się już na tyle silna żeby tego dotykać. Chcę tylko ruszyć dalej i mieć to za sobą.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a3620e865c2f000a089ebd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania w Twojej sytuacji, gdy naprawdę leczysz się psychiatrycznie i bierzesz leki, to nie powinno być żadnego problemu z L4. Przypomnij sobie jak się czułaś jak nie mogłaś wstać z łóżka i powiedz lekarzowi tak jak było to teraz. Lekaez pewnie będzie chciał ci przepisać inne leki, powiedz, że nie wiesz jak na nie zareagujesz i się boisz być w pracy i na bank dostaniesz L4
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska, nie idź na l4, nie ryzykuj swoją karierą, gorszymi finansami (80%), bo jakiś cwel ma problem z utrzymaniem #!$%@? na wodzy, i chciał Cię molestować.

Takie rzeczy się zgłasza, a nie ucieka.

Nie Ty jesteś winna i nie Ty zje*bałaś.

To on ma ponieść konsekwencje. Koniecznie opisz sytuację kadrom, HRowi, czy komukolwiek wyżej od tego zasrańca.

Typ wysyłał Ci propozycje, więc dowody masz. Lecisz ze screenami i go wypie*dolą.
OP: @ProResHq: Nie, nie chcę tego nigdzie zgłaszać bo całe młode życie próbowałam walczyć o sprawiedliwość. W jednym przypadku skończyło się tak że miasto dowiedziało się o gwałcie i byłam wyśmiewana że taki dobry facet w życiu by tak nie zrobił że sama chciałam(dowody i proces to jedno a opinia publiczna to drugie), a w drugim tak że ja skończyłam gorzej niż bijący. Jakoś każdy z tych idiotów pracuje i