Wpis z mikrobloga

@bruuh: Hmnn. Aktualnie mam etui od appla na iphone 11 oraz szkło Mr Monkey dokładnie takie z czarnymi ramkami i wszystko jest elegancko.
@Fighting_Irish: Etui na 100%. Kusi mnie właśnie na rezygnację z szybki, ale jakoś tak ciężko się przekonać. Nigdy nie noszę z kluczami, team lewa kieszeń dla telefonu :)
@bruuh: bzdura. Musiałby mieć ultra pancerne etui zachodzące nie wiem jak daleko żeby podważało szkło w Iphonie. To nie samsung.
@mlodymedyk: Małpka to bardzo fajne szkło, super obrobiony na bokach i rogach, mają też fajne matowe wersje
@mlodymedyk: no właśnie te czarne ramki są po to żeby ukryć trochę bąbli z boku i ten kurz który się dostaje pod szkło i po paru miesiącach to wygląda tak sobie z bliska
@HaPPe: wystarczy włożyć telefon do jakiegoś uchwytu który ściska etui np. na rower i gotowe, jak nie używasz to cieszy mnie to bardzo ale bzdura to się miałeś nazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bruuh: Nadal bzdura w praktycznie każdym iPhonie a zwłaszcza 12 i 13 gdzie są płaskie ekrany. W przypadku innych telefonów, jasne, tak może być jeśli połączymy np. spigena z pełnym szkłem ale wystarczy dobrać zwykłe etui by zniwelować problem.
Source: