Wpis z mikrobloga

@perdoo-pedro: z ZMP jak ktoś zdał na 5 to dostawał książkę z dedykacją xD

A co do samej MP, to po latach nauki stwierdzam, że lepiej po prostu nie podchodzić do tego tematu bez bardzo dobrego zrozumienia matmy. Ludzie zwykle się prześlizgują po tematach i roztrzaskują jak zaczyna się wyprowadzanie N-S. Druga rzecz to fakt, że to naprawdę da się zrozumieć, wszystkie te uproszczenia, wyprowadzenia. Potrzeba czasu i energii, których zwykle
  • Odpowiedz
@rezydenttomek

nie ma trudnych kursów, są tylko trudni prowadzący xD Ja nie zapomnę jak mechanikę albo programowanie plc człowiek zaliczał z marszu a z durną ekologią się męczył rok bo jaśnie pani nie uznała twojego przykładu bo napisałeś go swoimi słowami. Ahh piękne czasy studenckie


PP? XD
  • Odpowiedz
@PortowySzczur: a ile się nasłuchałem w dziekanacie że muszą z dziadkiem umowę przedłużać specjalnie na kilka godzin konsultacji bo profesor już emeryt. O wysyłaniu magisterki do sprawdzenia kurierem do sanatorium już pomijam (_ ) ( dwutygodniowy pobyt profesora)
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa Ale flashbacki ze studiów mam przez tego mema xD Czasem podejrzewałem że prowadzący byłby rozczarowany gdybym zdał za pierwszym razem przedmiot który na każdym semestrze uwalałem w pierwszym terminie xD
  • Odpowiedz