Wpis z mikrobloga

Mirki z Wro - jaką pizzę polecacie na wieczór?

Chodzi o raczej amerykański styl, ale w możliwie dobrej jakości. Ostatnio zamawialiśmy Pizza Station i była w miarę spoko, choć ser był jakiś dziwny.

Z podobnych styli kojarzę jeszcze Pizza Express Prostokątna i Bunga. Jak u nich?

Muzyczna chyba trochę gorzej jeśli chodzi o jakość składników?

#jedzenie71
  • 17
@swiadekkoronny: jeśli południe to Pizza Time jest taka pomiędzy amerykańska a włoska. Taki typowy zapychacz, ale uczciwa w porównaniu do wielu innych.
Z takich typowo amerykańskich to kojarzę tylko Pizza Station. Ale specem od tego nie jestem, ja zawsze biorę włoskie pizze.

Ale za to jakbyś chciał naprawdę dobra pizzę (czyli nie amerykańska) to polecam Tutti Santi, Brzuchaty, Si.

Nie polecam Mattina na Porannej (to jest #!$%@? żart jak pływa ta
@swiadekkoronny: z dobrych rzeczy dla niewyzartych kubków - Si z Bogusławskiego i Manufaktura Pizzy i Chleba na Kościuszki. Obie w stylu włoskim.

Z amerykańskiego nic we Wrocławiu nie jest warte uwagi. We Wrocławiu amerykańska to synonim biedapolackiej - ultragrube ciasto jebiace drożdżami, #!$%@? duzo, niskiej jakości, tanich składników i przykryte najtańszym serem, czesto wymieszanym z wyrobem seropodobnym.
@swiadekkoronny No bunga to jest toczka w toczkę pizza station, express swój własny poziom marności. I jak muzyczna? Bo tam są tak naprawdę ze 2-3 pizze, które pozostawią dobre wrażenie: te ostre ostre obie i te z sosem bbq, reszta jest bardzo przeciętna.
@swiadekkoronny: wczoraj w końcu zamawiałem "tę prostokątną" i polecam na maksa. Bungę lubiłem kiedyś, potem się moim zdaniem pogorszyli, a po przenosinach z fatu na inżynierską, znowu jest dobra. A prostokątna jest PRZE - KO - ZA - CKA.

Kiedyś jeszcze etna była spoko, ale dawno nie jadłem.