Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień na tinder kolejne cuda, tym razem różowa, która pisze że "mam czystą kartę, żadnych były mężów" a potem dalej że ma 9 letniego synka, beka nie? ale 31 lat to wiadomo że przetyrana przez życie, pochyl się nad jej losem, może to cudowna kobieta, która da Ci szczęście. Przeglądasz dalej zdjęcia, a na jednym z nich pije sobie kawę z kubka na którym jest jej zdjęcie i bąbelka, kaszojad jest mulatem, a ona zamiast imienia ma wpisane BrownSoul. Kurtyna
#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #badoo
  • 13
@nomenklatura_pospolstwa: #!$%@?ąc od koloru skory itd to co jest takiego strasznego w łaskach z w miarę wyrośniętymi dziećmi szczególnie takimi po 30? Młode dzieci rozumiem, nie ma komu podrzucić i mocno utrudniają kontakt z dziewczyną ale takie większe to już nie jest coś co może bardzo przeszkadzać raczej i dziecko nie jest też niczym dziwnym u ludzi w pewnym wieku.
@razem: szczerze? Sam mam dzieci po długim związku który się rozpadł, poznałem nie jedną matkę w podobnej sytuacji i nigdy tego nie odczułem. Z drugiej strony wiadomo, że nie postawi faceta ponad dziecko bo to już by była gruba patologia nawet gdyby była z biologicznym ojcem ale żeby traktować dziecko jak swoje to nie, nigdy tego nie zauważyłem.