Wpis z mikrobloga

@future_taylor: foliarzami już od dawna są ci co dalej srają w gacie i dostają histerii przed covidem i myślą, że szmata na twarzy ich ochroni i co miesiąc łykają jak ryba zarzutkę kolejną zmianę narracji poczynając od "szczepionka jedynym lekiem na covida" aż po dzisiejsze "szczepionka tylko łagodzi objawy" i "tak długo jak przyjmujesz ja regularnie"
  • Odpowiedz
@future_taylor:
"Ku wolności wyswobodził nas Chrystus"! Dlatego chrześcijanin nie lęka się wolności, przed wolnością nie ucieka! Podejmuje ją w sposób twórczy i odpowiedzialny, jako zadanie swojego życia. Bo wolność nam dana jest przez Boga, jest nam nie tylko przez Boga dana, jest nam także zadana! Ona jest naszym powołaniem: "Wy, bracia - pisze Apostoł - powołani zostaliście do wolności".
  • Odpowiedz
@future_taylor: No i dobrze, ja nie mam nic przeciwko temu żeby to było szczepienie obowiązkowe, wtedy bym się zaszczepił jak na wszystko inne. Ale niech nasz pato-rząd weźmie odpowiedzialność za nopy i podejdzie do tematu odpowiedzialnie. Większości niezaszczepionych nie chodzi o szczepionkę tylko o podejście do tego wszystkiego
  • Odpowiedz
Austria króciutko z foliarzami.


@future_taylor:

Spoko, Germanie zawsze przodują w ostatecznym rozwiązywaniu różnych kwestii... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obozy dla "niechcianych" też się znają... już nawet stoją, chwilowo jako muzea
  • Odpowiedz