Wpis z mikrobloga

Dobra ułomki, bo mnie zaczepiacie.
Do wszystkich wilków z wallstreet na wykopie, którzy dla pieniędzy zjedzą gówno oraz tych, którym załączył się FOMO i słuchają naciągaczy. Pozwólcie, że wam coś wyjaśnie.

Po pierwsze
#stonks to nie jest #kryptowaluta tylko #shitcoin aka #memecoin więc po co tagujecie #kryptowaluty i #bitcoin?

Po drugie
Zdajecie sobie sprawę, że zostaniecie wydymani bez mydełka, przez tych, którzy tu shilują. Oni z premedytacją, bez żadnych skrupółów namawiają was do tego, żebyście wskakiwali na górce w tego gówno coina. Dlaczego?
#stonks potrzebuje kapitału, więc świeży narybek potrzebny jest do pompowania liquidity, żeby naganiacze, czyli Ci pierwsi, mogli spuścić na was swoje tokeny.
Tu weźmy takiego hodlera naganiacza:
https://bscscan.com/token/0x52fd0db7597c332c0d3449a35f03625d881c3117?a=0x011c5c3968a01c847219cbb7d04f4ddf7bac5413
Kupił za 0.02 BNB tokeny, które teraz są warte 17.7917 BNB, ale biedaczek nie może ich sprzedać, bo w LP jest tylko 23.79 BNB ($12,607) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie chcę wspominać o price impact na poziomie 43.09%, który wyleszczy was wszystkich ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
No słucham, który pierwszy zrobi dumpa jak uda wam się nagonić jeszcze ze 100 wykopków?
Gdzie #catbonk #burgerburn i inne gówna, które ostatnio reklamowaliście? Co jutro? ShimbaBimbuImnuDogeElon?

Po trzecie
Zapomnijcie o CoinGecko i CoinMarketCapie. Każdy kto wam pisze i wmawia, że jutro #stonks będzie tam listowamy, to OSZUST. #stonks nie ma strony internetowej, nawet darmowej domeny, niby jakim cudem CoinMarketCap miałby was u siebie listować, jak tam potrzeba 20k hodlerów?

Po czwarte
W życiu, za żadne pieniądze, nie reklamowałbym czegokolwiek, co mogłoby komukolwiek zaszkodzić tylko po to, żeby samemu na tym zarobić. Wy nie macie kręgosłupów moralnych, co niejedokrotnie już udowodniliście, więc dla pieniędzy zjecie gówno. Rozumiem, jakby to był presale z 500 BNB w LP na początku, ze stroną internetową, whitepaperem, roadmapem, planem marketingowym itd itd, albo jakiś use case typu #safemoon, ale nie - Wy świadomie ludzi naganiacie na gównocoina z 24 BNB w LP tyko po to, żeby na nich zarobić pieniążek. Macie wy Rozum i Godność Człowieka?
trumnaiurna - Dobra ułomki, bo mnie zaczepiacie. 
Do wszystkich wilków z wallstreet ...

źródło: comment_1637280447v8K82cpxFM3j3x8Lw0CCw8.jpg

Pobierz
  • 42
Tu weźmy takiego hodlera naganiacza:

https://bscscan.com/token/0x52fd0db7597c332c0d3449a35f03625d881c3117?a=0x011c5c3968a01c847219cbb7d04f4ddf7bac5413

Kupił za 0.02 BNB tokeny, które teraz są warte 17.7917 BNB, ale biedaczek nie może ich sprzedać, bo w LP jest tylko 23.79 BNB ($12,607) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet nie chcę wspominać o price impact na poziomie 43.09%, który wyleszczy was wszystkich ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

No słucham, który pierwszy zrobi dumpa jak uda
@trumnaiurna

Mnie tam trzyma tylko to, że nawet jakby chcieli ludzi na hajs zrobić, to musieliby być debilami żeby zrobić to teraz, bo potencjał tu jest w #!$%@? większy niż 300k mc. Poza tym jak ich tam kilkanaście siedzi, to nawet jakby chcieli to wszyscy teraz nie zarobią żadnej sensownej ilości kasy.
Dobra a teraz tak szczerze. Bez obrażania i tym podobnych. Powstał projekt Stonks. Pompowany od wczoraj od samego początku na wykopie. Kto chciał to się załadował. Dev obiecał że zablokuje lq i zrzuci ownership. Jak powiedział tak zrobił. Zanim to zrobił to mcap wynosił max 7k. Małe ryzyko, duże możliwości. Pozdrawiam tych co teraz marudzą bo nie wierzyli. Peace