Wpis z mikrobloga

Szlachetna Paczka: Facet 50 lat, kobieta 38 lat chora na nowotwór, trójka dzieci 17/15/13 lat. Facet rzuca pracę, aby zająć się chorą żoną. Żyją z socjalu, nie przelewa się. Czego potrzebują? ZMYWARKI.

Zmywarka właśnie się popsuła, a przy opiece nad śmiertelnie chorą żoną i trojgiem dzieci była dużym ułatwieniem dla pana Jerzego.


Dzieci??? Co tu się...

Wczoraj wytypowałem 3 rodziny w trudnej sytuacji, którym chciałbym pomóc. Dzisiaj miałem wybrać z żoną jedną z nich, ale wszystkie są już "zajęte". Od godziny szukam kolejnych i nie znalazłem żadnego opisu, który byłby dla mnie w pełni OK. Po tym konkretnym ze zmywarką wyłączam stronę i odpuszczam. #szlachetnapaczka
  • 3
@darydarylosu: Chociaż z drugiej strony to i tak po części jest nieprzemyślane. Mam seniorkę, którą też Szlachetna Paczka wzięła pod swoje skrzydła w zeszłym roku.. W kuchni nie ma ciepłej wody. Korzystała ze zmywarki. Taka nie za szeroka w sam raz na jej kuchnię. Wpisali, że zmywarka jej się psuje. Wziął ją wybrał jakiś facet i tak: zmywarkę jaką dostała była chyba ze 2 razy starsza od tej co miała i