Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny.
Nie czuję się z tego powodu najlepiej. Moi znajomi przechodzili pierwsze związki mając 16 lat, a ja do tej pory nie mam żadnego doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Chyba właśnie ten brak doświadczenia i obycia jest najgorszy. Nie umiem wyobrazić siebie w związku, nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać. Nie wiem jak ci ludzie się poznają.
Powoli tracę motywację do robienia czegokolwiek, bo jak pomyślę sobie że znowu muszę sam wszystko robić to mi się odechciewa. Kiedyś myślałem, że życie samotnika mi pasuje. Jak wjechało zdalne nauczanie na studiach to szybko zmieniłem zdanie. Znajomości ze szkoły średniej się posypały, przez zdalne nikogo nie poznałem. Teraz chociaż ćwiczenia mamy na uczelni, ale szybko się zorientowałem, że każda dziewczyna w grupie ma już chłopaka. Niektóre wręcz głośno się tym chwalą.
Nie wiem co mam robić, nie mam żadnego punktu zaczepienia. Próbować aplikacje randkowe? Jeździć na siłę po klubach i chlać, mimo że tego nie lubię? Na pewno nie chcę żeby moje życie dalej tak wyglądało.
#rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618e58c453f190000a06c8f3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim wyluzuj masz dopiero 22 lata, więc się zdystansuj. Tak to pro tip to, zainstaluj tindera (chodź do klubów czy co tam wolisz), umawiaj się na spotkania, bez spiny/nadziei na coś więcej i jak dobrze pójdzie to z czasem się wyrobisz i może kogoś poznasz. Bo jak będziesz się tylko użalał nad sobą to nic nie zmienisz.
  • Odpowiedz
a3b44849b3: @cocojambo210: "zajmij się swoimi zainteresowaniami, dziewczyna sama się znajdzie" chyba najgorsza rada.
Już tak sześć lat rozwijam zainteresowania i nigdy nawet żadnej na horyzoncie nie było.
Najszybciej w związki weszli znajomi, których głównym hobby było chlanie w piątki na imprezach. Zaiste super zainteresowania.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
RóżowaKaryna: Odpuść sobie aplikacje randkowe, bo jeśli nie jesteś mężczyzną z najwyższej półki, to jedyne co wyniesiesz z tego to ogromny dół psychiczny, jeśli nie zaczątki depresji.
Przeciętni i poniżej giną w tłumie, Ci ponad przeciętną też mają sporą konkurencje. Musisz być niemal Super Manem, by się wybić. Nadreprezentacja mężczyzn robi swoje i kobiety mają ogromny wybór. Prowadzi to do tego, że mogą wybierać, przyjmują postawę wybredną wobec kandydatów. To naturalne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie masz znajomych dzięki którym poznajesz dziewczyny, to niestety jest over dla ciebie. Dla pocieszenia powiem, że na 22 lvl już dawno wiedziałem, że 22 lvl to point of no return i potem jest definitywnie koniec.
  • Odpowiedz
OP: @Aik-: no czy ja wiem "dopiero 22 lata". Jak pisałem, moi znajomi mieli po 16, więc to jest już 6 lat opóźnienia.
@Snap-Dragon: "spokojnym i kulturalnym człowiekiem" - naprawdę aż tak to widać? Tak, całe życie byłem spokojny, grzeczny, kulturalny, z dobrymi ocenami, nie popadałem w konflikty z innymi ludźmi czy prawem. I wiesz co? W tym momencie nic z tego nie mam i kompletnie się nie opłacało.
  • Odpowiedz
Jak pisałem, moi znajomi mieli po 16, więc to jest już 6 lat opóźnienia.


@AnonimoweMirkoWyznania: to jakieś zawody? () Z takim podejściem to wejdź sobie gdziekolwiek, na bank się znajdzie jakaś laska 1/10 co cie będzie chciała i problem rozwiązany

Ps. wali od ciebie desperacją
  • Odpowiedz
Pinkie123: Człowieku, masz DOPIERO 22 lata
Czym Ty się przejmujesz? Ja byłam pierwszą dziewczyną mojego niebieskiego, jak się poznaliśmy miał 24 lata. Na studiach mieszkał w akademiku, dzięki temu miał dużo znajomych i nie przeżywał braku dziewczyny. Nie jest też typem imprezowicza, nigdy nie był w klubie. Poznaliśmy się przez internet, ale nie aplikacje randkowe. Teraz jesteśmy już 2 lata po ślubie. Nie uważam, że wcześniejszy brak dziewczyny w czymkolwiek go
  • Odpowiedz
na pewno kogoś znajdziesz. Po wypowiedzi widać że jesteś spokojnym i kulturalnym człowiekiem. A tacy wcześniej czy później zawsze kogoś znajdą.


@Snap-Dragon: To tak nie działa. Gdyby działało to, by tylu Mirków nie biedowało. Stety lub nie to głównym czynnikiem jest pokazywanie się, czyli jakieś interakcje społeczne, domówki, koncerty, kluby, wyjścia z znajomymi. Bez tego co mu z bycia kulturalnym, jak nie będzie miał okazji nikomu się spodobać?
  • Odpowiedz
@bzykacz: ale o kim ty tutaj mówisz? Ponad połowa komentarzy na tym tagu wygląda tak samo: "#!$%@? to #!$%@? rzucam tą #!$%@?ą apkę" tutaj kultury nie ma. To ci goście są pomyleni i sobie sami w głowie ubzdurali że tacy są choć rzeczywistość wygląda inaczej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: zgadza się, ale też zobacz że op jest dokładnie na tej samej drodze co reszta z tych gości. Dlatego też nikogo nie znajdzie, bo pierw musi się sam ogarnąć, a nie liczyć że dupa rozwiąże wszystkie jego problemy
  • Odpowiedz
"#!$%@? to #!$%@? rzucam tą #!$%@?ą apkę"


@Snap-Dragon: Taka postawa to też słabe wyjście do zmiany swojej sytuacji, choć jeśli przez apkę tylko się dołują to może lepiej, by jej nie mieli.

ale o kim ty tutaj mówisz


Piszę, że "spokojnym i kulturalnym" to nie jest coś co zmienia sytuację, czasami może pomóc, ale by kogoś poznać to raczej utrudnia, bo takie osoby nie bardzo się wychylają, a najczęściej żeby kogoś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja też mając 22 lata. Bycie grzecznym i ułożonym chłopcem przez całe życie, za przeproszeniem gówno daje. Owszem, kultura osobista itp. to jedno ale trzeba też być dynamicznym, wychodzić z inicjatywą, umieć nawiązywać znajomości. Co z tego że będziesz kulturalny i ułożony, jak z perspektywy innych jesteś gburem, który nie umie się odezwać i podpiera ściany. Z takimi nikt nie chce się kolegować.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wczoraj nyli u mnie na planszówkach znajomi. Kolega był bardzo podobny do ciebie ale długo nie mógł kogoś znaleźć. Obecnie jest z bardzo poukładaną dziewczyną, po doktoracie, spokojną domatorką,bez dzieci w dodatku młodszą. Tak więc nie martw się. I na ciebie przyjdzie czas
  • Odpowiedz