Wpis z mikrobloga

@NajsDogsAndKats: Na roli pracujesz? Masz tak #!$%@? we łbie że o każde gówno się przyczepisz byle menelowi "pojechać" normalna knajpiana porcja jajecznicy, ja wg was też jestem #!$%@?ęty, ale jak idę rano na śniadanie do restauracji to nie zamawiam kurhwa 3 różnych, tylko jedno i mi styka xD a ci się srają nie wiadomo o co bo sami na śniadanie bochen chleba ze smalcem #!$%@?ą xD ile taki karakan jak andrzejewski
@COVID-21: Moze duze zapotrzebowanie, bo mowi, ze jak nie pije do duzo je prawda? Wstaje rano, biadoli, ze nic nie jadl i po godzinie 11 dostaje takie cos i mu wystarczy jako sniadanie czy obiad wlasiwie? Jakbym sie przyczepial o kazde byle gowno to bym zaspamil caly tag a ja nawet nie robie o nim postow tylko skrobne czasem pod cudzym.
@NajsDogsAndKats: Ale ja nie wiem co on mówił bo aż tak na łbie nie mam #!$%@? żeby to oglądać xD odnoszę się tylko do tej całkiem normalnej wielkości jak na knajpy porcji jajecznicy co jest przedstawiona na filmiku, oraz tego że się #!$%@? że menel dziaduje i że mógł kupić więcej ale coś tam, no kurnia beka xD
@NajsDogsAndKats: Bo zawszę bawią mnie wychodki które myślą że są mądre i mają monopol na rację,a robią z siebie pajacy. Chłop poszedł do knajpy, zamówił śniadanie z karty, zjadł, nic chyba nie marudził na wielkość (a kaloryczność też była normalna jak na śniadanie) , ale wychodek wmawia że powinien 2 śniadania zamówić, ty to chyba zupę z wanny #!$%@? xD

tak zamówienia robisz też? xD
COVID-21 - @NajsDogsAndKats: Bo zawszę bawią mnie wychodki które myślą że są mądre i ...