Wpis z mikrobloga

#forzahorizon5 #bluedio #forza #bluetooth
Hej, mam problem techniczny, dość wkurzający, mam słuchawki BT Bluedio turbine t4, służą mi z 2-3 lata, zero problemów, najlepszy zakup w tej cenie, odpaliłem wczoraj Forzę Horizo5, pograłem chwile i straciłem dźwięk, wyłączyłem i włączyłem słuchawki i to samo, to tego jakby się gra zwiesiła, nie mogłem używać myszy(bezprzewodowa, ale na dongla, więc nie bluetooth. wyłączyłem słuchawki i mysz/gra się odwiesiły(kursor poruszał się bardzo wolno i nie klikał, mogłem klikać używając tab i enter w klawiaturze(która też jest NT a działa dobrze podczas problemów.
Mam słuchawki na kablu,a le są niewygodne.
System świeży, dopiero miesiąc od zainstalowania, najnowsze sterowniki wszystkiego. Problem występuje tylko w Forzie, rozparowałem i sparowałem, porobiłem inne rzeczy, nic nie pomaga, może to błędy wieku dziecięcego Forzy i nareperują z patchem? Może ktoś widział gdzieś podobny problem na sieci?
Dzięki i pozdrawia
  • 2
PS, zauważyłem ze dźwięk ginie jak skończę jakieś wyzwanie(powiedzmy zrobię fotoradar z 3 gwiazdkami) i wyskakuje mapa gdzie ten głos Alex czy kto mówi zajebiście ziomek, oto nowe fotoradary/trasy czy co tam odblokowałem, to jak się włączy ta prezentacja na mapie gdzie pojawiają się nowe ikony, właśnie wtedy ginie dźwięk(w całym kompie: YT, Netflix) i gra zaczyna się zawieszać, w managerze procesów żaden proces nie zaczyna pobierać 100% mocy, nic się też