Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: Szkoda mi Ole przez to całe szkalowanie ostatnio, ale sądziłem, że jako legenda i kibic klubu sam będzie wiedział, kiedy się wycofać jeśli jego projekt się nie uda. Teraz jest już tak głęboko w szambie, że nie mam złudzeń, że po prostu czeka na wypłacenie reszty kontraktu. Zamiast zerwać kontrakt za porozumieniem stron i odejść z honorem, to będzie siedział dopóki zarząd nie straci do końca cierpliwości. Przykro się na
  • Odpowiedz
@karuzelski: Myśle, ze bardziej chodzi o to, ze odchodząc w tym momencie nie będzie miał szansy na angaż w żadnym liczącym się klubie. Jeśli uda mu się zażegnać kryzys i pozostanie w walce o top4 to zwolnią go ale będzie mógł odejść z podniesiona głowa. Będzie to plusowac u potencjalnych przyszłych pracodawców. Od tego zależy cała jego przyszlosc. Łatwo Ci pisać sprzed komputera nie zastanawiając się nad niczym.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: @karuzelski: @QMajki:
No football idiot jak #!$%@?.

Taki klub, taka presja, taki kryzys i oczekiwania od lat, a przychodzi sobie Ole i - pierwszy raz od ery Fergusona - zapewnia LM dwa razy z rzędu* oraz progres pod względem zajmowanych pozycji (paskudnie zaburzony przez ostatni miesiąc nie mam już siły odpowiadać na śmieszny obrazek).

*Mourinho może też dałby radę, może za wcześnie go zwolnili - ale znali nastroje
meandmymonkey - @pieczarrra: @karuzelski: @QMajki: 
No football idiot jak #!$%@?.

...

źródło: comment_16364822956nrhqqbG31csxIXdif9nzL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@QMajki: Naprawdę myślisz, że nie zastanawiałem się nad tym? Zgodnie z tym, co piszesz, kariera trenerska Ole jest dla niego ważniejsza niż dobro klubu. Jasne, united niech sobie spadają jeszcze niżej w tabeli, w szatni robi się coraz większy kwas, styl gry tej drużyny nie został wypracowany przez 3 lata jego warsztatu trenerskiego, a w środku pola dalej będą kopać się po czole Fred z McT, podczas gdy VdB gnije na
  • Odpowiedz