Wpis z mikrobloga

Mirki, z okazji premiery "nowego" GTA oraz groźby usunięcia klasycznych utworów nostalgłem. Zdecydowałem się kupić kasety oraz na każdej z nich nagrać każdą stację radiową, które znamy doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°) W chwili obecnej jestem na półmetku, jeśli kogoś będą interesować projekty kaset (naklejka na kasetę oraz cover który wkłada się do plastikowego etui) to za jakiś tydzień mogę podrzucić, gotowe do wydruku i do wycięcia :D

A poniżej przykład Flash.fm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gta #vicecity #muzyka #audio #gry #grafika
iErdo - Mirki, z okazji premiery "nowego" GTA oraz groźby usunięcia klasycznych utwor...

źródło: comment_1636417291OEFRshnlCG5m4eT4hiRdAW.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@iErdo: ej, super pomysł! Niby teraz jak zacząłem szperać to widzę że ktoś robił coś takiego na reddicie, ale relatywnie niedawno i wcześniej czegoś takiego nie widziałem, a to przecież tak świetnie koresponuje z tamtym okresem :D no i nie wiem czy tam OP dostarczył projekty, plus pisał że zrobi ale ze swoim znakiem wodnym. Zawołaj jak skończysz, chętnie skorzystam, mam ziomka który często jak jestem u niego na warsztacie puszcza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: 103 x 101 mm, czyli 1217 x 1193 px i oczywiście w 300 DPI, ale ustawienie rozmiarów to jedno, ustawienie drukowania to największa męczarnia i znam to, że zawsze o kilka milimetrów coś się przesunie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: ja daję w drukarni i stoję przy kolesiu z linijką i mierzę, czy dobrze wyszło, jak nie, to drukuje jeszcze raz do skutku xd

A naklejkę wycinam albo nożyczkami albo takim wąskim nożykiem modelarskim, ale z naklejką to zawsze problem, bo każda kaseta ma inny rozmiar z miejscem na naklejkę