Wpis z mikrobloga

1. Chłopak przez pare minut tarł oczy - z tego co pisano to psikano gazem wczesniej.
2. Goscie go zawołali widzac to i dmuchaja dymem - równie dobrze to wyglada jak dmuchanie w celu wywołania łzawienia aby pozbyc sie przyczyny dyskomfortu ( u nas odruchowo sie trze oczy chociaz podnoć to źle).
3 . Wykopki wydały wyrok, że dmuchają aby płakał.
4. Fejk sie rozrasta bo wykopki wklejały wyciete nagranie w odwrotnej kolejności - i widać jak chłopak trze oczy jako rzekomo efekt wcześniejszego dmuchania dymem chociaż było odwrotnie - tarł zanim mu dmuchali.

I tysiace tak można ustawić na wykopie w ciagu jednej minuty a Wy sie smiejecie ze starych bab, że je PiS omamia.

#bialorus
  • 93
@kaszana1404: Oczywiscie czesciowo do domysły lub lepiej interpretacja - ale jest tez analzia filmu - druga storna manipuluje kolejnoscia nagran co wykazałem i tez ma wyłącznie domysły/ interpretacje.
A jednak tej drugiej stornie ,ktora manipuluje wierzysz, a mnie z nerwami atakujesz.
@szurszur: czemu robisz takie fikoły człowieku? Oczy po kontakcie z gazem łzawią samoistnie, bo jest to mechanizm obronny organizmu. Jak nie łzawił to znaczy, że oczy nie miały kontaktu z gazem- więc nie był on ofiarą gazowania. Tyle. Nie ma ilośći gazu minimalnej potrzebnej do wywołania łzawienia i każdy kontakt z oczami kończy się tymże właśnie, czy to przez rozpylenie czy przez potarcie oczu i nieważne. Oczy będą łzawić samoistnie.

Próbujesz
czemu robisz takie fikoły człowieku? Oczy po kontakcie z gazem łzawią samoistnie, bo jest to mechanizm obronny organizmu. Jak nie łzawił to znaczy, że oczy nie miały kontaktu z gazem- więc nie był on ofiarą gazowania. Tyle.


@FuriousViking: Jakie fikoły? Łzawił zapewne wczensiej (a gazu uzyto) to wynika z jego gestów, a potem mogł już głownie odczuwac pieczenie i podraznienie. Nie wiem bo nie widac.

Nie rób z tych ludzi debli,
@szurszur: robisz fikoły twierdząc wyżej, że ktoś próbował dymem wywoływać łzawienie żeby oczyścić oczy. Ci ludzie we własnych krajach żyją z ogniem na codzień, umieją się nim posługiwać lepiej niż zapewne Ty sam więc nie rób z tych ludzi debili, którzy nie wiedzieli co robić. Jeśli po kontakcie z gazem przestają Ci łzawić oczy to się cieszysz- bo wtedy właśnie ustępuje równiez pieczenie. Wywoływanie łzawienia od nowa wówczas to powrót do
@FuriousViking: Podałem kilka mozliwosci i przykąłdów działan, ktore keidys i u nas były uznawane za łasciwe, a z czasem oakzały sie, że wrecz szkodziły. Podobnie moze być w tym przypadku.
Arigument, że oni ta miekszaja od lat itp wiec wiedza lepiej jak dizała dym. No wiesz u nas jeszcze pareset lat temu wkaldano dizeci do rozgrzanego pieca na kilka zdrowasiek co niby miało je wyleczyć.
A przeicez tęz mieszkali tam od
równie dobrze to wyglada jak dmuchanie w celu wywołania łzawienia aby pozbyc sie przyczyny dyskomfortu ( u nas odruchowo sie trze oczy chociaz podnoć to źle)


@szurszur: dmuchnąłeś sobie kiedyś w oko dymem ze szluga? xDDD jak nie to sprawdź jakie to uczucie
@NaopaK: Lol Ty nawet nie wiesz o jakiej manipulacji ja napisałem i ironizujesz bo myslisz, że to tylko o ten filmik z dmuchaniem chodzi.
Wyjasniam jak dziecku - Chodzi o to, że najpierw chłopak udizelił wywiadu, potem tarł oczy i oni na koncu mu dmuchali.
Tymczasem w necie nawet znane osoby wrzucaja hisotryjke na odwórt aby bardziej wzmocnic fejkowa propagande, że rzekomo najpierw mu dmuchali a potem on płakał przed karma
potem tarł oczy i oni na koncu mu dmuchali

@szurszur: dmuchnij sobie dymem w oczy debilu xD


@NaopaK: Co? Przeicęz ja własnie napisąłem tu tylko to co jest na filmiku w chronologoicznej kolejnosci. Zaprzeczasz temu?
@n4zarh: Ale napisz o co konretnie Ci chodzi? Przeciez fakt użycia gazu jest potwierdzony, znane dotad wywiady były udzielane po tym gdy mu dmuchano dymem, wiec juz masz jedna pewna manipulacje drugiej strony.
To, że on tarł oczy już wczesniej też jest widoczne na filmiku.
@szurszur masz rację mordo, sam tak robiłem. Kiedyś dla beki bawiłem się z kumplem gazem do samoobrony i niechcący psiknąłem sobie do oczu. Na szczęście stary kumpla kopcił jak lokomotywa więc podebralismy mu paczkę fajek-samoróbek. Po 7 szlugach wydmuchanych w otwarte oczy coś się niby poprawiło ale to nie było to. Na szczęście mój kolega był bardzo nieporadny i niechcący omsknęła mu się ręka i zgasił mi peta na oku. Na początku
Nie chcieli go pisknąc drugi raz to mu dmuchneli fajką i ustawili do foty xD

Zobaczysz je już na wyborczej


@abeborak: nagrania wywiadów jakie był wrzucane na wykop pochodził sprzed dmuchania dymem. Powielasz fejka gratulacje.
@abeborak: No własnie -wywiady z ktorych matariały sa wrzucane miały miejsce na wczesniejszym strimie tego goscia. Dopiero na kolejnym było jego darcie się na granicy, a pod koniec tego materiału tarł oczy i oni go zawołali i mu dmuchali. Przeicez to widac na profilu tego goscia.I transmisja sie w tym momencie urwała.
Chyba, ze mówiszo jakichs innych wywiadach, ale ja komentuje te, ktore wrzucano na wykop jako rzekomy dowód.
1. Chłopak przez pare minut tarł oczy - z tego co pisano to psikano gazem wczesniej.

2. Goscie go zawołali widzac to i dmuchaja dymem - równie dobrze to wyglada jak dmuchanie w celu wywołania łzawienia aby pozbyc sie przyczyny dyskomfortu ( u nas odruchowo sie trze oczy chociaz podnoć to źle).

3 . Wykopki wydały wyrok, że dmuchają aby płakał.


@szurszur: Masz stwierdzoną jakąś niepełnosprawność intelektualną? XD

Zastanów się nad
@skitarii: Ogladałes film? On trze oczy mimo, że nie dostał akurat teraz gazem. Może byc wiele przyczyn. Może dostał wczesniej i tarł i sobie podrażnił gałke i ewentualnie odczuwa pieczenie nawet gdy gaz już nie działa. Dlaczego wszedzie widzicie zerojedynkowa sytuacje. nawet wtedy gdy wrzucane wywiady po dmuchaniu dymem okazały sie być fejkiem bo zostały nagrane wczesniej.
ogladalem tego live. Nie dostal wczesniej gazem. Wzieli go na bok i zaczeli dmuchac.


@Tylko_Seweryn: I widzisz tak sie składa, że chłopak pierwszego wywaidu udzielał jakies 30-40 sekund po tym gdy imigranci zaczeli uciekac od grnaicy i kryzcza, że został wypuszczony gaz. Skad wiec wiesz, że nie dostął gazem skoro była na miejscu? Wymysłiłes to sobie tak?
@Tylko_Seweryn: Przecięz zacytowłaem pierwsze zdanie. Z live nie da sie wysnuc, że nie dostął gazem ale był tuż obok mezczyzn którzy krzyczeli ,że gaz rozpylono. Dlatego pytam na jakiejs podstawie stwierdizłes, że nie dostał gazem?
@Dawkins_Wszechwiedzacy: no fajnie tylko na razie to ja udowodoniłem, że wrzucane wystepy chłopaka zostały nagrane wczesniej niz dmuchanie papierosem, które wg prawicowej narracji do nich przygotwywało. Nie moja wina, ze wikeszośc wierzy w fejki pod tezę. Nie twierdziłem tęz, ze dmuchanie dymem faktycznie ma pomogac, a wiekszośc zdaje się tak zrozumiała, tylko, że gdzięs w swiecie ludzi moga mieć różne dziwne z naszego punktu widzenia zwyczaje.
Oosby ktore tiwerdizły, że hcłopak