Wpis z mikrobloga

@mleko23: w dupie się gówniarze poprzewracało bo "praleczka się popsuła to jaką nową kupić", a naprawić #!$%@? nie łaska. Na youtubie są toturiale do praktycznie każdej pralki. Właśnie sam niedawno miałem awarię electroluxa. Pralka stara więc myślałem czy kupić nową, bo wzywać dziada i płacić mu 300zł za sam przyjazd i diagnozę to średni biznes. Poguglałem trochę i sam wymieniłem amortyzatory na nowe- koszt 40zł, 30 minut roboty (teraz byłbym w
@SmakoszKotow: tak, oddajesz do recyklingu urządzenia gdzie i tak trzeba potem zużyć gigantyczne ilości energii i chemii żeby oddzielić warstwy lakieru, plastiku, posegregować metale, a potem je przetopić i znowu uformować kolejny produkt. Owszem, zesrałem się, a co. Nie trzeba być żadną "złotą rączką", wystarczy mieć śrubokręt i podkręcać kilka śrubek. No ale większość ludzi która nawet nie spróbuje myśli że ich to przerasta.
@mleko23: stare urwisko, kiedyś internetu nie było i ludzi rozmawiali ze sobą twarzą w twarz. Internet by zabrali, to nie potrafiłaby porozmawiać z ludźmi w rzeczywistości. Tylko ten internet i internet. Kiedyś tylko rodzina wiedziała, że nawiedzona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)