Wpis z mikrobloga

@fiziaa: @stefan_pmp: @krytyk__wartosciujacy: Przecież nawet dorosły człowiek jest zlepkiem komórek więc o co chodzi? Aborcja powinna być legalna w krytycznych przypadkach tak jak to było jeszcze niedawno. Od 18 roku życia powinna być też legalna eutanazja. W zeszłym roku ponad 5k samobójstwo. Ludzie powinni mieć dostęp do godnej i bezbolesnej śmierci, a nie że się rzucają pod pociągi itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kompek: Co za #!$%@? troll, 2/10 bo odpisałam xD Śmiercią jest obumarcie układu nerwowego, to naukowa jej definicja. Ergo, jeśli organizm nie posiada takiego układu to nie umiera, ani nie jest zabijany. O to chodzi, kiedy mówi się o "zlepku komórek".
@szybki_zuk: Uprawiam wyłącznie naukową "szurię", a mówi ona, że kora mózgowa jest siedliskiem wyższych czynności nerwowych, które definiują bycie człowiekiem, w sensie osoby, nawet bycie przesmażonym przez polityczną ideologię "proczojsowcem", wymaga jej obecności. Przykro mi, że nauka nie pasuje do Waszej ideologii, ale nie mam na to żadnego wpływu, acz tu tylko wrzuciłam obrazek i rzuciłam zagadnienie, nad którym może warto by się pochylić i dla odmiany użyć kory mózgowej do
@fiziaa: Po co dodajesz tag gruparatowaniapoziomu pod religijne pranie mózgu? Chciałabyś żebym tak tagował jakieś podobnie zmanipulowane grafiki z opisem sugerującym co masz myśleć, ale w skrajnie postępowy sposób? Rozumiesz że dla wielu (może i większości ludzi na tym tagu) twoja religia to stek szkodliwych bzdur i nie chcemy tego oglądać?
@Chris_Karczynski: Wybijanie chorych na Downa i dzieci bez rączek albo nóżek nie jest krytycznym przypadkiem, jest krytycznym przypadkiem eugeniki. Dzieci takie jak Nick Vujicic zasługują na to, by im dać szansę na życie i szczęście. Prawo do życia jest prawem niezbywalnym i bezwarunkowym, niezależnie w jaką ideologię i ładne słówka to ubierzecie.
Uprawiam wyłącznie naukową "szurię",


@fiziaa: nie, antynaukową

a mówi ona, że kora mózgowa jest siedliskiem wyższych czynności nerwowych, które definiują bycie człowiekiem, w sensie osoby, nawet bycie przesmażonym przez polityczną ideologię "proczojsowcem", wymaga jej obecności.


@fiziaa: I co ma z tego wynikać? xD Odpowiedz na pytanie - jak funkcjonuje mózg u takiego płoda. Postaraj się użyć tej swojej kory :D

Przykro mi, że nauka nie pasuje do Waszej ideologii


@