Wpis z mikrobloga

@rozzen: Propsuję bardzo bo będę miał łazienkę w bardzo podobnym stylu, ale za dużo większe pieniądze. Tym bardziej mnie dupa piecze, że mam dwie lewe ręce do takiej roboty i za każdą pierdołę muszę zapłacić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SupreminTHC: pralka na jeden cykl zużywa ok 40 litrów wody, pralkosuszarka na cykl pranie i suszenie to 100l+. Suszarka na jeden cykl zużywa ok 1kwh czyli niecała złotówkę. W pralkosuszarce bardzo często pranie to wsad powiedzmy 8kg, zaś suszenie tylko połowa tego, więc albo pół wyjmujesz albo po prostu wstawiasz tylko połowę pojemności pralki. Podsumowując, większość pralkosuszarek to gówno niewarte pieniędzy
  • Odpowiedz
@rozzen: A jeszcze dopytam, potrafisz oszacować o ile taki łącznik pralki z suszarką podnosi łączną wysokość zestawu? W sensie jakbym zsumował wysokość pralki i suszarki, to ile jeszcze muszę dodać centymetrów ze względu na łącznik?
  • Odpowiedz
@powodzenia: Nie przejmuję się opiniami. Widać na samych zdjęciach jak było i jak jest. Jestem zadowolony z efektu. Parę rzeczy jest jeszcze do ogarnięcia ale już jest super :)
  • Odpowiedz
@raxi109: pralko-suszarka ma dużo większe zużycie prądu oraz wody niż osobne urządzenia. Z takim zestawem dwa prania i suszenia tutaj to jedno pranie i suszenie w pralko-suszarce. No chyba że byłaby pralko-suszarka z pompą ciepła, ale to wydatek nawet 5 tysięcy za takie urządzenie. To jest główny powód.
  • Odpowiedz
@rozzen: absolutnie niepraktyczny remont łazienki, łazienka to nie pokój materiały powinny być takie aby po roku użytkowania nie zagrażały zdrowiu, XXI wiek tyle rzeczy poszło do przodu. Nie rozumiem.
  • Odpowiedz