Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie
Jeszcze nie skończona w całości ale już widać efekt końcowy z tego ujęcia. Koszt remontu około 17,5 tysiąca, wliczając w to pralkę i suszarkę. Nie mam zdjęcia całej łazienki przed remontem, w komentarzu zdjęcie z początku remontu (z toalety i łazienki zostało zrobione jedno pomieszczenie).
rozzen - #remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie 
Jeszcze nie skończona w ...

źródło: comment_1635663833x0ZHhib6gjHhEEIk8OVKYF.jpg

Pobierz
  • 253
@rozzen: Wizualnie bardzo fajnie, podoba mi sie ten styl. Jednak nie jestem fanem laczenia wanny z prysznicem. Ten prysznic zawsze jest bardzo niepraktyczny. Malo miejsca wtedy, ciezko sie obrocic swobodnie, nachylic itp. Dodatkowo mialem (nie)przyjemnnosc brac prysznic w podobnej kombinacji ale zamiast wanny byl podniesiony brodzik i strasznie dziwilo mnie czemu ktos tej szyby nie pociagnal do samej gory? Bo ja niestety musialem uwazac aby nie chlapac. Dodatkowo przy zwobodnym myciu
@Aeciatko: Tak jak pisałem wyżej, jedyny element który nie jest skończony to właśnie fronty mebli, na które czekam :)


@rozzen: No jak nie chcesz niedokończonego dzieła pokazywać wsyzstkim to rzuć na pw. Jestem ciekaw układu.
@rozzen: za każdym razem jak na wykopie ktoś się chwali jakimś remontem lub zakupem to widać jak zawistnym jesteśmy społeczeństwem, bo najbardziej plusowane odpowiedzi maja charakter „fajne, ale w sumie to #!$%@? i nie ciesz się tam” xD za przykładem tego wpisu
- dałbym plusa ale wanna :(
- fajne, ale drewniany blat wyjdzie ci bokiem
- bardzo ładne ale podwieszany sufit z przerwą na grzyba
tak to jest z robakami,