Wpis z mikrobloga

Kurła ale inba. Dzwoni do mnie telefon, odbieram s tam jakaś kobieta z ryjem, dlaczego skasowałem jej zdjęcia. Ja nie wiem o co chodzi nawet, pytam jakie zdjęcia? A ona krzyczy, że robiła u mnie zdjęcia w tamtym roku i jej je pokasowalem. Mówię, żeby spokojnie wyjasniła o co chodzi.
No i kobita tłumaczy, że robiła zdjęcia z bombelkiek i wysłałem jej linka do zdjęc a teraz tych zdjęć nie ma. I jakim prawem ja jej w komputerze grzebałem.
(Pokapowałem się, że chodzi o zdjęcia udostepnione w chmurze google dysku, które udostępniam klientom)
No i tłumacze jej, ze zdjęcia udostępniłem jej w chmurze i w umowie ma napisane, że prosze pobrać zdjecia w ciągu 3 miesięcy bo potem kasuje ze wzgledu na ograniczoną ilosc na dysku.
Okazuje się, ze ona te foty pobrała niby ale je skasowala i chciala pobrac znowu a na dysku ich nie ma. I jakim ja prawem grzebałem w jej dysku. Tlumacze jej spokojnie, choć juz mnie gotuje, ze dysk jest moj, płace za niego i służy tylko do udostepniania. Jeśli sesja byla rok temu to tych zdjec nie trzymam juz tam.
A ona na całą jape sie drze, że NIE MIAŁEM PRAWA KASOWAĆ ZDJĘĆ JEJ DZIECKA!!! TO BYLY JEJ ZDJECIA ZA KTÓRE ZAPŁACIŁA!!! PROSZĘ ODDAC PIENIĄDZE.
Ja juz wkur...ny mówię, że jej zdjęcia byly te ktore pobrała w ciagu 3 miesiecy a teraz to jej sprawa co zrobiła z nimi. A moja sprawa co robię ze zdjęciami na moim dysku.
Ta sie zaczela drzec, ze albo zdjecia albo pieniądze bo pojdzie do prawnika i opisze w internecie jak oszukuje ludzi i im grzebię po ich komputerach.
Mówię, ze niech se robi co chce i się rozłaczylem( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak to się zyje w tej Bolzce( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #fotografia #inba i #heheszki

EDIT: Wlasnie sie pokapowałem, ze chyba mam te foty w domu na jakims dysku zewnetrzym( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwonić do Paniusi czy olać sprawę za chamstwo?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 219
@ugabugadojaskini: dlatego napisałem zeby nie szedl super na rękę - bo przyjazd i konfrontacja po tym jak ten ryj wydarla to jest problen.
W ogole te "beciak" to tez jest taka obraza która mi się kojarzy z kims kto nienawidzi kobiet bo nie poruchał. Jakby facet to zrobil tez bym zasugerował tak, a nie inaczej. Bo bycie #!$%@? jest zaraźliwe, jak wszyscy nimi beda to nikt nie będzie chciał byc tym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@adam-photolive: bez czytania komentarzy wiem że wykopki każą absolutnie nie wysyłać i jeszcze nasrać na wycieraczkę XD

Bądź poważny - szybciej byś jej to znalazł i wysłał niż kleciłeś ten cały wpis, a jakbyś jeszcze jej na spokojnie wytłumaczył to by przyszła z bombelkiem na kolejną sesję. A tak to ty stracisz nerwy, do niej nic nie dotrze i jeszcze cię obsmaruje na matkowych grupach na FB xD
ale mam już regułkę na to- mowie zeby se zadzwonily do Gerbera albo Pampersa to na pewno takiego wezma do reklamy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adam-photolive: dobre XD

Ponieważ sam wchodzę na rynek fotografii bombelków, to powiem, że debilce lepiej odpuścić. Jak kilka osób wyżej doradziło, jeżeli zdjęcia jeszcze masz to się zachowaj bardziej profesjonalnie niż ona, nazwisko zapamiętaj i więcej jej nie obsługuj.

Możesz jej powiedzieć co