Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidk01: tak poważnie, to w lubelskim kilka szkół już jest na zdalnych albo w całości albo w części (np. klasy 1-5 są na zdalnych a reszta chodzi stacjonarnie, albo 1 klasa na zdalnych a reszta chodzi)
  • Odpowiedz
@bellazi: no ale tak to chyba w każdym województwie jest. Ja pamiętam, że rok temu w październiku/listopadzie w mojej okolicy co chwila się słyszało że ktoś chory itd., a na wykopie też było duże poruszenie. Więc jestem ciekaw jak to teraz wygląda w najbardziej dotkniętych regionach.
  • Odpowiedz
@Dawidk01: nie bardzo, życie płynie jak dalej, chociaż w ostatnim tygodniu byłem po raz pierwszy na teście, negatywny. Ale i tak kazali nam hybrydowo pracować żeby nie zagęszczać się i dzięki temu siedzę w domu, mam spokój i ciszę, baby nie latają z papierami, radyjko 357 leci w tle i jest przyjemnie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dawidk01: nie no, na początku roku szkolnego wszystkie klasy chodziły normalnie do szkół z tego co kojarzę. Teraz od jakiegoś czasu coraz więcej jest na zdalnych. Wszystko zależy od konkretnego dyrektora i co zarządził. Np. u mojej siostrzenicy w 2 klasie już były 2 osoby z koroną w rodzinie i dzieciaki dalej chodzą normalnie stacjonarnie. A w innych szkołach robią właśnie częściowe zdalne, czasami wysyłają na zdalne jedną klasę czasami pół
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawidk01: a ogólnie w stolicy lubelskiego czyli w Lublinie to pomieszanie z poplątaniem, znajdziesz ludzi bez masek w galerii jak i z maskami na dworze, każdy robi co chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz