Wpis z mikrobloga

Cześć!
Czy znajde tu kogoś dłubiącego w #python i #dash ?
Mam kilka pytań m. in. z zakresu przerzucania zmiennych i tzw. dobrych praktyk, bo nie jestem biegły w programowaniu :) - chetnie je zadam tutaj (może komuś sie przyda) ;)
  • 11
  • Odpowiedz
@TenToTamTaki: W sensie chciałbyś aby ktoś obcy był na tyle miły by poświęcić swój czas na przeczytanie i odpowiedzenie na nurtujące Cie kwestie, ale Tobie w sumie 'nie chce się produkować' by je w ogóle zadać.
  • Odpowiedz
@TenToTamTaki: kolego, jak szukasz pomocy chociaż uważaj na słowa (ja na zwrot "W momencie, gdy tylko Ty piszesz, nie widze sensu" się trochę zagotowałem, mimo że nie były skierowane do mnie)... Pewnie zniechęciłeś do pomocy nie tylko mnie
  • Odpowiedz
@TenToTamTaki ja w tym robię ale miałem tylko jeszcze limit jednego komentarza na wykopie na dzisiaj.
Także nie wiem czy się uda odpowiedzieć.

Próbowałeś tak rozwiązywać swoje problemy z oprogramowaniem np. na stackoverflow ?
  • Odpowiedz
@inny_89: (dopiero teraz mam czas :/)

Mam aplikacje hmm.. wieloaplikacyjna (menu z boku w postaci Sidebar) - cześć 'podaplikacji' korzysta z tych samych danych. Przy kazdym klikniaciu w link i aktywacji aplikacji 'A' wczytuja sie pewne dane (i - jesli dobrze rozumiem, sa usuwane z pamieci po przejsciu do innej aplikacji? czy jednak nie?). Szukam sposobu aby wspoldzielic te dane z innymi aplikacjami (wczytywanie w pliku index.py nie przechodzi z jakiegos
  • Odpowiedz