Wpis z mikrobloga

Cześć! Wołam tych, którzy polajkowali post odnośnie kota odratowanego jakieś 3 miesiące temu.
Diabeł wyraźnie ma szczęście, bo po wizycie u weta, odrobaczeniu, odkleszczeniu i innych zabiegach bardzo szybko zaczął się adaptować i póki co nie ma problemów zdrowotnych - jest bardzo bardzo ruchliwym i wesołym, uwielbiającym ludzi kotem... znaczy kotką.

Ze względu na swoje destrukcyjne usposobienie, na cześć często wypowiadanych przeze mnie początkowo słów nazwany został zdrobniale "Oshi", chociaż pełnej wersji imienia można się dość łatwo domyślić (Oshit).

Zdjęcia zostawiam tylko dwa, no bo fotograf ze mnie żaden, a w dodatku uchwycić ją w momencie gdy się nie rusza, nie poluje na stopy, gąbki, paprochy, liście, muchy, ludzi czy wiatr graniczy z cudem. Tak czy inaczej, wydaje się, że wszystko u niej dobrze, a miejsce jej odpowiada :) Zdjęcia wyjątkowo z legowiska

Tak więc pozwolę sobie zawołać:
@AnonimowyGentleman @Nie_znany @crazykokos @Radziwil172 @viljuska @Zekkeh @NoblePhantasm @klimus @qubeq @Evangeline @wektorek2 @Askaukalis @r333m4k444 @GeNeX @cysio99 @Krtfl @NordAzazel @krol_elfow @blazejostm @lamalamie @innigri @ZielonyRycerz @D_anonek @Skoorwol @zbiczek @Aggy7 @Tapirekirek @Viscop @centyliard @Klemens_anon @Klakkkier @Fizz @Bartoni @Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu @misiafaraona @Jasiu780 @Nalepiok @LouieAnderson @soniczka_spokojnegosnu @WD39 @Wuwu90 @Orowerbogatszy @Lucy01 @Mishkaa @nowc @Mahus00 @Ilirian @asymetryczny_ @Lisia @JaTuTylkoNaMoment @F3NIK5 @excelfinance @Trast @KromkaMistrz @Mysciak @Jez_Anaszpan @KedzioRRz @Clazyy_ @Kikut12 @mirabelka2137 @ekonobrocka @Kr4ken @vateras131 @InivaridU @Mugiwara @Xyle @hipeq @wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka @Wiciu553 @Mary18 @RafikS @Andrzejsynbogdana @Samzach @deziom @Matt3rs @tarantulaKaro @Meteor100
zwierzetasaspoko - Cześć! Wołam tych, którzy polajkowali post odnośnie kota odratowan...

źródło: comment_1634831235oDLcolHMjfTuHxqqUEGUSp.jpg

Pobierz
  • 12