Wpis z mikrobloga

No i przyszła kryska na matyska.
Od 2 dni regularnie widac zakładane blokady. Mam nadzieję, ze to szerzej zakrojona akcja w całym mieście, a nie tylko okolice skmki na Przymorzu.
Odpowiadam od razu tym co beda ich bronić. Jest to ulica domkow 2/3rodzinnych, na kazdej posesji jest podwórko/garaż, a na jednym koncu ulicy jest ogromny parking przy skmce, zaś na drugim maly, ale zawsze pusty, platny parking. Za to przejście chodnikiem to prawdziwy slalom miedzy autami ktore zostawily pol metra, praktycznie zawsze trzeba zejsc w którymś momencie na ulice. O przejsciu z walizka/wozkiem mozna zapomniec, plyty chodnikowe sa calkowicie rozjeb@ne
#gdansk #samochodoza #stopcham #patologiazewsi #bekazpodludzi
bambaryua - No i przyszła kryska na matyska. 
Od 2 dni regularnie widac zakładane bl...

źródło: comment_1634822707RYn11cu2Hk9q3TBfVEpLaf.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bambaryua: no i bardzo dobrze. Nazjeżdza się tu jeszcze takimi szrotami wsiurstwo dokładnie takie jak ten troll @su1ik a.k.a. sutek, to trzeba nauczyć jak żyć w mieście. Te wsioki tak parkują na środku jak u siebie na polu na wsi, zapytaj sutka on ci opowie.
  • Odpowiedz
Jestem w szoku ile teraz jest samochodów. Parę bloków ode mnie wszystkie miejsca są zajęte + stoją na chodnikach. Czy oni kupując samochód nie myślą o tym, że już teraz nie ma miejsca gdzie parkować?


@Salido: > mnie przeraza brak wyobraźni ludzi ktorzy rzucają tekstami, ze tylko biedaki nie maja aut itp.. Aktualnie tylko troche ponad 1/3 mieszkancow duzych miast porusza się samochodami, a korki są ogromne. Co by bylo gdyby
  • Odpowiedz
@bambaryua ale co było? Jakie było pytanie? O co? Nie wierzę, że tak mało ludzi korzysta z pojazdów. Nie mówiąc o tym, że pytanie tylko mieszkańców mija się z celem. Dużo ludzi jest spoza danego miejsca i dojeżdża.

Dobrze położonego chodnika auto osobowe nie uszkodzi.
  • Odpowiedz
@bambaryua: i bardzo dobrze. Spółdzielnia wprowadziła identyfikatory dla mieszkańców, którzy chcą parkować przed blokiem. A dla przyjezdnych to kawałek dalej jest Alfa Centrum, chyba darmowy parking tam jest.
  • Odpowiedz
  • 5
@kaaban Słupska
Jako, że jakiś czas temu tam pracowałem to uczęszczałem tą ulica przez 2 lata. Przez 2 #!$%@? lata prawie codziennie była jakaś blokada. Nonstop zastawione chodniki. To ma zerową skuteczność.
  • Odpowiedz
@bambaryua 1) Stawiający jak debile są źli, to bezsprzecznie prawda. Stający przepisowo mają do tego pełne prawo i z niego korzystają.
2) Rada dzielnicy, która tylko na Słupskiej i Arkońskiej nie chce SPP, która rozwiąże problem jest głupia
3) Ludzie którzy chodzą po tej ulicy i oblewają auta mieszanką oleju i trocin to skończone bydło bez szacunku dla innych
  • Odpowiedz
@Wagabunda96: Tam sie nie da stanac prawidlowo. Chodnik ma szerokosc 3 plyt, kazda plyta ma 50 cm, czyli łącznie 1.5 m, czyli tyle ile musi byc zostawione.
Spp na innych ulicach w okolicy sie bardzo dobrze sprawdza to prawda, szczegolnie w kwestii przeniesienia parkowania na ulice.
Ktos oblewal auta olejem i teocinami?
  • Odpowiedz
@Sinklinorium: @Huczek: tyle blokad co w ttm tygodniu, to widziałem łącznie przez pol roku mieszkania w okolicy, wiec ja zaczekam z ferowaniem wyrokow, szczegolnie, ze od 1 grudnia zmienia sie taryfikator mandatów i niw bedzie paru stow, a 1.5 kafla
  • Odpowiedz