Wpis z mikrobloga

No i przyszła kryska na matyska.
Od 2 dni regularnie widac zakładane blokady. Mam nadzieję, ze to szerzej zakrojona akcja w całym mieście, a nie tylko okolice skmki na Przymorzu.
Odpowiadam od razu tym co beda ich bronić. Jest to ulica domkow 2/3rodzinnych, na kazdej posesji jest podwórko/garaż, a na jednym koncu ulicy jest ogromny parking przy skmce, zaś na drugim maly, ale zawsze pusty, platny parking. Za to przejście chodnikiem to prawdziwy slalom miedzy autami ktore zostawily pol metra, praktycznie zawsze trzeba zejsc w którymś momencie na ulice. O przejsciu z walizka/wozkiem mozna zapomniec, plyty chodnikowe sa calkowicie rozjeb@ne
#gdansk #samochodoza #stopcham #patologiazewsi #bekazpodludzi
bambaryua - No i przyszła kryska na matyska. 
Od 2 dni regularnie widac zakładane bl...

źródło: comment_1634822707RYn11cu2Hk9q3TBfVEpLaf.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@robertx: @tomaszgabrych95: odholowanie oczywiście byłoby lepsza opcją, czekam na dzien kiedy prywatne firmy beda mogły to robic.
Jednak lepsza blokada niz nic. To auto i tak by stalo tam w momencie w ktorym bym przechodził, a tak przynajmniej, widzialem jedna osobe ktora po zobaczeniu, ze sa blokady od razu przeprakowala swoje auto
  • Odpowiedz
@bambaryua:
znakomicie
ktokolwiek to zaczął- brawa dla niego

lepiej jakby te samochody odholowali, bo tak dalej stoją na chodniku i zawadzają do ponownego przyjazdu straży miejskiej


@tomaszgabrych95:
co za różnica skąd ktoś odbierze auto? tutaj masz ten sam efekt za mniejsze koszty finansowe i czasowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
przecież wszystkie koszty powinien ponieść właściciel pojazdu, także powinno zaboleć po kieszeni


@tomaszgabrych95:
i poniesie, a co?
nie wysokość kary jest odstraszająca tylko jej nieuchronność, to jedno
drugie, że gdyby odholowywali auta to zaraz by był płacz, zgrzyt zębami i smarkanie, że czemu odholowali a nie tylko blokadę założyli + wymyślanie z dupy, że podczas załadunku/rozładunku uszkodzili auto ¯\_(ツ)_/¯

Tyś młody, jeszcze wszystko przed Tobą- dowiesz się, że nigdy nie dogodzisz
  • Odpowiedz
@bambaryua: Jestem w szoku ile teraz jest samochodów. Parę bloków ode mnie wszystkie miejsca są zajęte + stoją na chodnikach. Czy oni kupując samochód nie myślą o tym, że już teraz nie ma miejsca gdzie parkować?
  • Odpowiedz
@Salido: mnie przeraza brak wyobraźni ludzi ktorzy rzucają tekstami, ze tylko biedaki nie maja aut itp.. Aktualnie tylko troche ponad 1/3 mieszkancow duzych miast porusza się samochodami, a korki są ogromne. Co by bylo gdyby 1/2 mieszkancow albo wszyscy nagle auta kupiły. Wszystko by pier@lnelo w pol minuty
  • Odpowiedz
@bambaryua skąd ty masz te badania z dupy co do liczby osób korzystających z aut? A płyty chodnikowe na zdjęciach są popękane, bo ten chodnik jest stary. 20 lat temu na pewno tam leżał, a kto wie czy nie 40.
  • Odpowiedz