Wpis z mikrobloga

#lublin #lpg #autogaz #samochody
Jestem w szoku małym po wizycie w zakładzie AutoGaz Piekarz na Łęczyńskiej.
Wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjechałem trochę wcześniej, to ogarnęli troche szybciej.
Co prawda naprawa nie była jakaś skomplikowana, niemniej mechanik musiał podłubać trochę przy rurkach i przy komputerze. Całość zajęła z 15-20 minut.
I co się okazało na koniec?
Okazało się, że naprawa była bezpłatna w ramach gwarancji po przeglądzie (byłem u nich rok temu i mam wpisany przegląd instalacji w ich książeczkę).
Nie wiedziałem że tak się da :)
Ciężko mi cokolwiek mówić na temat jakości usług, bo to co było u mnie to popierdółka, ale podejście do klienta i do roboty 10/10 will come again.
  • 29
@Fake_R właśnie takie czasy przyszły, że jak człowiek nie będzie się specjalizował w absolutnie każdej dziedzinie rzemieślniczej to zginie.
To samo u mnie ostatnio: światło wstecznego nie świeci. No to sprawdziłem żarówki, poczyściłem styki - nie działa. Nie mam czasu na zajmowanie się usterkami, których nie umiem od razu naprawić, więc szukam specjalisty, bo może mechanik ogarnie szybko. Najlepszy elektryk-mechanik w mieście poddał się po kilku godzinach przy aucie mówiąc, że to