Wpis z mikrobloga

Jak myślicie o co mogą spytać mnie na rozmowie jeśli w wymaganiach na iIT Supporta 2nd line jest podstawowa znajomość sql, Javy, json, csv, xsl?
Wiem tyle że nie trzeba umieć pisać kodu bo jest to support dla platformy która jest napisana w javie, lecz ogarniać co się w nim dzieje, a chciałbym też się przygotować ale są to tak rozległe tematy że nie wiem w co celować

#java #sql #json #korpo #praca #it #helpdesk #support #itsupport #pracbaza #informatyka #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
@kacper635: nie wiem jak jest teraz, ale mnie dawniej przyjęli za podstawową znajomość javy, w sensie kalkulator w GUI, wymienienie czym się różni interfejs od klasy abstrakcyjnej, oraz różnice listy od mapy. oraz czym jest set. robotę dostałem przez telefon
  • Odpowiedz
  • 1
@jaca_66 no jak jest teraz to widzisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sqla znam ale w javie nie siedzę jakoś dużo, ogarniam co się dzieje mniej więcej bo znam też c++ podstawy, i mniej więcej czaje te zagadnienia związane z obiektowoscia, metodami itd, więc się zastanawiam czy to wystarczy
  • Odpowiedz
@kacper635: Pracowałem na tym stanowisku. U mnie ważna była jeszcze znajomość dockera/k8s. Żadna zaawansowana, ot wiedzieć czym są config mapy, deploymenty i jak sobie posprawdzać co nie działa :D
  • Odpowiedz