Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #sanmarino #wielkabrytania #uk

Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapisz się do listy wołanych

#158
Siedemdziesiąty szósty dzień drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4ILYNp5mST4spdylp3FvkOk8R8g2ZbIno4Ho208iAs/edit?usp=sharing

Głosowanie zostaje zamknięte w późnych godzinach nocnych (3:00-5:00) dwie noce po wstawieniu posta.

Runda czwarta.
Pojedynek numer 158: San Marino VS Wielka Brytania
XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #p...

źródło: comment_16343746601bHt9Enk9ZpVWLWxBQLR3E.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • San Marino 53.7% (538)
  • Wielka Brytania 46.3% (463)

Oddanych głosów: 1001

  • 37
@Lesrley: No właśnie nie, nie będę rozciągać lub ściskać flagi bo wyjdzie to jak parodia. Te flagi mają inne proporcje w rzeczywistości. Czego nie rozumiesz? Masz tutaj przykład - wyrównanie względem wysokości i wyrównanie względem szerokości, w obu przypadkach jedna wygląda na "mniejszą" niż druga idąc twoją logiką. Poniżej tego masz flagę san marino w wymiarach flagi UK i w drugą stronę, czyli deformowanie flag które jest nieakceptowalne.
XkemotX - @Lesrley: No właśnie nie, nie będę rozciągać lub ściskać flagi bo wyjdzie t...

źródło: comment_1634380202e9Tv48TAexQKCsbip8zopb.jpg

Pobierz
@Ciapatus: To nie głosuj, przecież nikt nie każe. Kwestionowanie zdania 242 osób i mnie tylko dlatego że twoim zdaniem flaga Wielkiej Brytanii jest lepsza i "jedna z najpiękniejszych" to głupkowata postawa. Ja uważam że San Marino ma lepszą flagę. Wkurza mnie asymetria we fladze UK, wolę kolory użyte we fladze San Marino, a herb - mimo że jest to chyba przeciwko zasadom tworzenia flag, bo z tego co się orientuję to