Wpis z mikrobloga

Siema, mirki ogarniacie może jak jest teraz z wynajmem samochodu na teneryfie? Lecę 10 listopada i jak ostatnio patrzyłem to było multum ofert, a teraz patrze i zero, nic na cicar ani payless.es. Ogarniacie może czy to jakiś błąd czy już po prostu nie obsługują wynajmu w tym terminie?
#teneryfa
  • 8
Dojechać - dojedziesz prawie wszędzie, ale i dalej tym autobusom zajmuje to więcej czasu (spore przewyższenia). Zależy również na jak długo - bo wychodzi to dosyć drogo, jak na tydzień - to jest 7 DAYS TRAVEL CARD za €50: (jako zielonka nie mogą dodawać linków więc wpisz sobie w google TITSA 7 days travel card) i da się przeżyć, jak na dłużej - to trochę kiepsko, szczególnie przy większej rodzinie 200 EUR
@AdventureTime: Elko, sory że tak późno odpisuje, dopiero co wróciłem i powiem tak, jak masz z Cicar taką fajną cene to super, musiałeś już płacić? Ja niestety z Cicar już w ogóle nie miałem opcji, natrafiłem na Kanarypopolsku.pl, gdzie okazało się że ceny są tak z 1,5-2x większe, ale w akcie desperacji zabookowałem. Później na grupce fb "teneryfa na własną rękę" znalazłem kogoś, kto pracuje w wypożyczalni w Las Americas i