Wpis z mikrobloga

Jesteśmy z #rozowa na pizzy w pizza hut wzięliśmy pizzę pol na pol plus 3 sosy podpowiadałem jej by nie brała nic do picia bo potem zajdziemy na sklep i kupimy sobie na drogę napój, jednak wzięła sok pomarańczowy, na paragonie wyszło 58 zł ze wszystkim (ja nie brałem napoju) i ten sok kosztował 15.99 zł czy waszym zdaniem tyle kosztuje sok jedna szklanka zwykłego pomarańczowego w takiej restauracji to norma? Bo ja jak przeglądałem menu na kartkach to sok kosztował 6.99 zł
Pozatym obsługa zabrała nam kartki z menu żeby moc cos jeszcze domówić jakiś deser czy coś. Jestem zniesmaczony obsługa jaka tu panuje

#kiciochpyta #pizza #jedzenie #zakupy #gownowpis
  • 8
@Jestem_robotem123: Szczerze raczej w tym menu nie było nic o kwocie 14.99
Raczej pisało w napojach świeżo wyciskany sok pomarańczowy 6.99 i tyle myślałem że będzie na paragonie a ja patrzę ze aż koło 60 dych to patrzę ze sam sok tyle kosztował masakra. Zawsze powtarzam ze taniej wyjdzie w sklepie zwykły caprio kupić niż przepłacać za colę czy sok w restauracjach
Ostatnio na starówce byłem w restauracji zamówiłem sok i
@Own3d_23: Nie no jak się idzie jeść do knajpy to ze świadomością że jest drogo. Polecam nie porównywać ceny coli ze sklepu z knajpą bo tylko się frustrować będziesz. Ja jak idę do restauracji to traktuję to poniekąd jako drogą przyjemność i nie patrzę że płącę za colę 10zł czy tam ileś tylko płacę overall za usługę