Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: znacznie bardziej wolalbym miec octavie RS / superba z pakietem RS niz bieda merca / bmw, wyrac twarzy sebkow na swiatlach musi byc bezcenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Problem jest taki że ten rs to 220km? W mercu czy bmw 220 raczej uchodzi za słabsze moce. Może jakieś stare 1.6 e36 objedziesz ze świateł tylko czy to aż taka satysfakcja porobić 25 letnie słabe auto.... (
@osdpl: Octavia RS przyspiesza do setki w 6,7 sekundy, BMW 330i: 0-100 km/h: 5,8, a Mercedes Benz C 300: 0-100 km/h: 6,0 s

Szczerze? Te wartości nie są dla mnie istotne. Każdy bierze pod uwagę inne cechy i dlatego każdy ma swój gust.

edit: z resztą podstawowe kryterium: cena. Za Merca i BMW trzeba dać grubo ponad 200 tys., żeby miały to wyposażenie co Octavia RS, a tutaj wydajesz 160-180 tys.
@OrzechowyDzem Niestety przerabiałem ten temat i chciałem Superba na wypasie. Okazało się, że za tą samą kasę co L&K w mocnym silniku mogę mieć Volvo też w wypasie i mocnym silniku (T5). I nie muszę mieć tego paskudnego, przyklejonego tabletu z zamulastym UI (chociaż w Volvo tablet w stylu Tesli też nie jest moim marzeniem to działa jednak o niebo lepiej - nie mówiąc o dźwięku). Także ja się szczerze dziwię, że
@osdpl: Octavia RS przyspiesza do setki w 6,7 sekundy, BMW 330i: 0-100 km/h: 5,8, a Mercedes Benz C 300: 0-100 km/h: 6,0 s


Szczerze? Te wartości nie są dla mnie istotne. Każdy bierze pod uwagę inne cechy i dlatego każdy ma swój gust.

edit: z resztą podstawowe kryterium: cena. Za Merca i BMW trzeba dać grubo ponad 200 tys., żeby miały to wyposażenie co Octavia RS, a tutaj wydajesz 160-180 tys.