Wpis z mikrobloga

Mówię Wam kochani Tusk to jest zbawca tego narodu, on rozliczy wszystkich PISowców, i zatrzyma inflację, jednocześnie utrzymując socjal który dał PIS, a i kościół straci wsparcie rządu, te teksty o konsultacji z księdzem przed aborcją to tylko taki żarcik był i aborcja będzie normalnie dostępna jak w cywilizowanym kraju, warto też pamiętać o tym że Platforma będzie dalej rozwijać energetykę jądrową jak za poprzedniej kadencji, i skończy się wieczne opłacanie górników byleby nie protestowali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Powtórzę jeszcze raz pamiętajcie, że utrzymanie 500+ to nie jest kupienie sobie głosów, tylko no wiecie taka gra polityczna, bo kto by powiedział że to zabierze to by stracił poparcie, na pewno PO tego nie utrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazpisu #bekazpo #lel #testoviron #testo
Zgrywajac_twardziela - Mówię Wam kochani Tusk to jest zbawca tego narodu, on rozliczy...

źródło: comment_1634108906qn9ENCYsfPM33AzblNARTf.jpg

Pobierz
  • 5
@Korowiov: Któraś z mniejszych partii, a z braku laku niech choćby będzie już nawet ten Hołownia, byleby nie głosować po raz kolejny na partię o takim samym programie co PIS ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: Sam też nie jestem zadowolony z obecnie kandydujących partii i nie znajduję tam kogoś z poglądami choćby w większym stopniu zbieżnymi z moimi, ale no to trzeba najmniejsze zło wybrać, a trudno
@Korowiov:

Nie no, tego że mi odpowiada nie napisałem xD Problem w tym, że cała reszta jest aktualnie i tak za mała by coś samodzielnego stworzyć, a rozdział głosów na mniejsze partie umacnia tylko PiS, ergo jesteśmy w czarnej dupie.

Hołownia akurat przed "Powrotem Króla" miał całkiem nieźle rosnące poparcie. Jeśli chcesz głosować nie w zgodzie z przekonaniami tylko w tzw. taktyczny sposób to IMO to jest najsensowniejsza opcja. Wejście do