Wpis z mikrobloga

Uwaga, ważna przypominajka dla posiadaczy #psp , sprawdźcie baterie w swoich konsolach- jeśli leżą nieużywane odłogiem, bateria wciąż może "pęcznieć" i doprowadzić do uszkodzenia waszego cennego zabytku lub zagrozić waszemu zdrowiu. Mojej nieużywanej konsolce od lat zdarzyło się to, co na picrel.
Wyrzućcie proszę ten wpis w gorące, a nuż uratujemy komuś konsole.
#konsole #gry #gaming #sony
Pobierz ZSXTC - Uwaga, ważna przypominajka dla posiadaczy #psp , sprawdźcie baterie w swoich ...
źródło: comment_1633791505x0tTJbDoZpanKHbwcIZ9kf.jpg
  • 62
@ZSXTC: pamiętam jak mi stary tą baterie otworzył bo narkotyki. Tzn zamówiłem z neta dodatkową baterię.
Lepszy był ziomek co kupił ode mnie psp, z jasnym ostrzeżeniem że ma full odblokowane, i jak chce jakieś update to niech spyta. #!$%@? tydzień później płacz bo gierki nie działają. Pojechał do super typa co naprawia itp.
za duży hajs , mu naprawił, ale zostawił pomarańczową baterię xD

@ZSXTC: chyba ich żywot właśnie się kończy. Mam psp slima i dosłownie wczoraj sprzątałem, podniosłem konsolę i bateria została na szafce, bo tak napuchła że aż klapka od baterii się otworzyła.
CLIKBAIT - pracuję w serwisach od ponad 10 lat - nigdy nie zdarzyło się, żeby NIEUSZKODZONA bateria (mam na myśli jej powłokę) NIEŁADOWANA, spuchła sama z siebie - takie rzeczy dzieją się praktycznie tylko wtedy, gdy bateria jest uszkodzona i dalej ładowana (rzadko się to dzieje z oryginalnymi bateriami - dużo częściej z zamiennikami). Jako ciekawostkę podam, że uszkodzona bateria może fizycznie (przez puchnięcie) rozerwać i wyrywać gwinty śrub urządzenia (podnieść ekran
@gromak: To jeszcze za mało w życiu przeżyłeś, psp spuchło samo z siebie, MacBook Pro nie używany od 5 lat, to samo, Blackberry to samo, bateria kotra była ładowana już ze 200 razy spuchnie zawsze niezależnie czy była popsuta czy nie to tylko kwestia czasu
@Lordon: idąc twoim tokiem myślenia domy na świecie płonęłyby przynajmniej 100x częsciej bo i kto nie trzyma starego, rozładowanego telefonu w szufladzie? Natomiast jeżeli uważasz, że bateria autora tematu wygląda na taką w idealnym stanie, to chyba nie ma o czym dyskutować.