Wpis z mikrobloga

Ogólnie to sytuacja wyglada tak ze Raków zrobił rekrutacje na skauta, oglosili się 23.09, do 31.09 można było wysyłać podania. https://rakow.com/aktualnosci/zostan-skautem-i-druzyny-rakowa-czestochowa-9785

Piłki oglądam sporo, śledzę, czytam, analizuje, wydaje mi się ze dużo wiem o piłce, ale do rzeczy. Wysłałem 31 podanie bo zobaczyłem ofertę 30, napisałem ze nie mam doświadczenia bo jestem pasjonatem, a zawsze chciałem pracować w piłce, sam pracuje w całkiem innej branży,

02.10 dostałem dość spore zadanie skautingiem i kilka h wideo aby zrobić opis i opinie o 2 zawodnikach z ekstraklasy, cały weekend na tym spędziłem prawie, robiłem takie coś pierwszy raz.
Wczoraj dostaje telefon od pana Grafa że mnie zapraszają na rozmowę do klubu, fajna sprawa, nawet jak się nie uda i tak juz przygoda ciekawa. I już jest jakaś satysfakcja bo jednak mam chyba dobre oko do tego kto jak gra i dobrze oceniam boiskowe zdarzenia.
Życzcie mi powodzenia.

#ekstraklasa #pilkanozna #pracbaza
#mecz
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hcbadixhc: pamiętaj że nawet jak się wam nowy Lewandowski trafi to macie Arrubarene #pdk
Nie no gratulacje. Obyś się dostał i znalazł jakieś perełki. Potem już latami satysfakcja jak będziesz ich kariery śledził, że tak, twoja rekomendacja była ich pierwszym krokiem do dużej piłki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twinzpl: Prawda, mam znajomego z tej branży.
Prace można co najwyżej traktować jako hobby/dodatkowe zajęcie.
Nawet trenerzy zarabiają tyle co nic na zgrupowaniach.
Update: Jestem po rozmowie która przebiegła w porządku, tak przynajmniej myślę. Było trochę pytań o to dlaczego tak opisałem zawodników z zadania i czy by pasowali do stylu gry drużyny, później różne pytania skaczące o tematy o cechy zawodników, jakie cechy jeszcze można poprawić u dojrzałych zawodników, kogo łatwiej przerobić na wahadłowego, jakie cechy powinien mieć boczny w trójce z tyłu itp. Nic co by mnie jakoś zaskoczyło, ale trochę stres mnie