Wpis z mikrobloga

Ogólnie to sytuacja wyglada tak ze Raków zrobił rekrutacje na skauta, oglosili się 23.09, do 31.09 można było wysyłać podania. https://rakow.com/aktualnosci/zostan-skautem-i-druzyny-rakowa-czestochowa-9785

Piłki oglądam sporo, śledzę, czytam, analizuje, wydaje mi się ze dużo wiem o piłce, ale do rzeczy. Wysłałem 31 podanie bo zobaczyłem ofertę 30, napisałem ze nie mam doświadczenia bo jestem pasjonatem, a zawsze chciałem pracować w piłce, sam pracuje w całkiem innej branży,

02.10 dostałem dość spore zadanie skautingiem i kilka h wideo aby zrobić opis i opinie o 2 zawodnikach z ekstraklasy, cały weekend na tym spędziłem prawie, robiłem takie coś pierwszy raz.
Wczoraj dostaje telefon od pana Grafa że mnie zapraszają na rozmowę do klubu, fajna sprawa, nawet jak się nie uda i tak juz przygoda ciekawa. I już jest jakaś satysfakcja bo jednak mam chyba dobre oko do tego kto jak gra i dobrze oceniam boiskowe zdarzenia.
Życzcie mi powodzenia.

#ekstraklasa #pilkanozna #pracbaza
#mecz
  • 56
@nowywinternetach: Wrzucę dopiero koło środy-czwartku, jak już będę po rozmowach. W sumie, do 1 zawodnika dostałem tabelkę załączoną w emailu z podkategoriami, a sam miałem zrobić do zawodnika drugiego swoją (tam w sumie nie wymyślisz nic innego (bo parametry, gra głową, nogą, kontrola piłki - no to jest wszędzie), ale mocno skupiłem się na zachowaniu taktyka-ofensywna, taktyka-defensywna, potencjał. I co może dać zawodnik drużynie lepszej i więcej grającej piłką, jak by
@PeterFile: Nieee, to co mi przekazał klub miało znacznie miej informacji do wypełnienia :), ja sam przygotowując swoją wersję do drugiego zawodnika też miałem mniej informacji, tutaj to jakiś kosmos i jeszcze te oceny :D.

@favien-freize: @LouieAnderson: W sumie miałem trochę na głowie, i wychodzi na to że wysłałem to CV 1 października, ogólnie od około 10 dni mam trochę szalony czas, i faktycznie, dopiero ogarnąłem że CV nawet