Wpis z mikrobloga

@CasualMirek: ale czy wy rozumiecie ze nie każdy musi siedzieć na wykopie od 8 lat? Jest to jedyny sensowny wątek na temat tej firmy, wiec ludzie którzy zastanawiają sie nad kupnem zakładają konta. Ale tak jak powiedział Crava, nikogo nie przekonamy, z reszta nie mam nawet takiego zamiaru.
A w dupe tam kupiłem. W razie co będę się sadził. Tylko ze kupiłem i zapłaciłem za pro max a w potwierdzeniu na mailu jest 13 pro. I troche takie dziwne ze poczta interia przekierowala ich potwierdzenie zamowienia do spamu.
@Jordandc: @Hajkik: debile z Was, jak to dojdzie to publicznie będę przepraszał za te słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Same zielonki piszą pozytywne opinie, lajkują to następne zielonki. 30% tańsze, współpraca z jakimś kocham gotować, co ledwo przędzie i nic nie ma z technologią wspólnego jak ktoś już wcześniej zaznaczył. Na moje to na razie Amber gold z iphonami, tylko przy amber gold rzeczywiście na początku
No dostałem dziś fakturę niby. Jest to faktura zaliczkowa poniżej jest nazwa towaru i przewidywany termin. Wyglada to jak narazie legitne. Zobaczymy co będzie 10 czerwca. Batalia sądowa czy radość z okazyjnie kupionegoctelefonu
@sztywniutko123 czesc pytanko czy jak dotarł do ciebie produkt finalnie to otrzymałeś już finalna fakturę? Prawidłowo skoro wystawili początkowo fakturę zaliczkowa na orginale powinno być pozostało do zapłaty 0.00zł czy tak jest ?
Dostałem na maila kod rabatowy na dodatkowe 5% więc zamówiłem jeszcze Macbooka Pro 14 z dostawą za 4 miesiące. Zapłaciłem 6975zł a jego normalna cena to 10800, niesamowite to jest XD Zapłaciłem kartą więc w razie problemów zawsze mogę się zwrócić do banku po chargeback
Panowie. Wiec tak jak mówię zaryzykowałem i zamówiłem. Co na plus jest faktura zaliczkowa potwierdzająca wpłatę, poniżej jest nazwa towaru i termin dostawy. Z chwila wystawienia zaliczki juz obowiązuje ich zapłata podatku. Raczej nie wierze że faktura jest podrobiona bo to kryminał juz byłby, a jednak firma istnieje i jest zarejestrowana w krs. Jak będzie dalej pokaże czerwiec. Nie powiem ze się nie boje bo to jednak 4000zl i ewentualnie batalie sądowe.
Dzisiaj podnieśli ceny o 5%. I mają sukcesywnie podnosić. Kod rabatowy 10% dalej działa.
Ciekawym wydaje się lokalizacja siedziby firmy, sprawdźcie sobie na mapach. Porajów Os.Piastowskie 4/6 (już bliżej Niemiec to się chyba nie da :) )
Pod tym adresem działa, tzn działał inny portal animebox.pl reklamowany jako najlepsze gadżety anime w Polsce. Sprzedaż wstrzymana. Twarzami kampanii reklamowej artis techu są te same młode osoby. Witryna tego sklepu jest podpisana przez Artis
@Xtrm99: No zdefraudowanie takiej kasy to napewno nie będzie niska szkodliwość czynów. Jak nie wyślą to będą mieli zrobiona jesień z doopy średniowiecza. A jak sfałszowali faktury to już z góry kryminał. Ja jestem jednak dobrej myśli. Car 4 VIP działał identycznie i tez na początku każdy sceptycznie podchodził do tematu. A co do tego animebox to jednak hulali i wysyłali
@Jordandc: Spółka z o.o. z kapitałem 5000tyś. Odpwiedzialność karna to max 5lat. Firmują to swoją twarzą i nazwiskiem więc to uważam za lepsza gwarancję niż 5tyś. Car4vip to trochę inna liga, od samego początku.