Wpis z mikrobloga

Wielkim graczem BFa nie jestem ale grałem w ostatnie dwie części i mam jakieś tam porównanie. Po pierwsze zarówno na wysokich, czy ultra mam dropy fpsów (bardzo odczuwalne, lekko przycina) - RTX2060 i Ryzen 4600h. Nie aktualizowałem jeszcze sterowników, ale wątpię, że cokolwiek by to zmieniło.
Graficznie nie powala. Uważam, że spory krok wstecz względem poprzednich części. Grając w Vanguard, a tego Battlefielda.. to szczerze - gdybym miał kupić to zastanowiłbym się chyba bardziej nad nowym CODem. Nastawiałem się na te obydwie strzelanki, a skończy się chyba na tym, że ani jednej, ani drugiej nie kupie. Mam nadzieję, że poprawią optymalizację, graficznie też coś podciągną i pozbędą się bugów. No i zobaczymy, może coś wyjdzie. Generalnie lekki zawód, bo tytuł zapowiadany na samym początku jako zupełnie coś nowego. Później wyszło, że jednak trafia na poprzednią generację, a teraz i taka beta wyszła.
#battlefield #battlefield2042 #gry
  • 5
@iksboks Do tego służy beta. Dwa, na jakich ustawieniach grasz? 2060 to nie jest już topowe karta przecież, ciężko oczekiwać wielkich wodotrysków na minimalnych czy tam średnich.
@Mathas: Przecież napisałem, że sprawdzałem ultra i wysokie. Pomijam już to, że nawet na tych ustawieniach graficznie wygląda średnio. Optymalizacja jest tragiczna i nawet z tym nie polemizuj. Wszystkie nowe gierki śmigają mi na high/ultra bez żadnych dropów. Nawet krytykowany tak na wykopie CP2077.
@iksboks: U mnie na rtx 2060 i 3600x działa elegancko na wysokich, może to jednak kwestia sterowników? co do grafiki to pewnie beta trochę się jednak różni od finalnej wersji