Wpis z mikrobloga

Mam taką zagwozdkę. Skoro koroluk tak celnie rzekomo punktuje Konfederację i wyznacza jakieś trendy w Internecie, to dlaczego ogranicza swój content tylko i wyłącznie do krytyki i wytykania palcami?

Zdaje sobie sprawę z tego, że zbudował spore zasięgi i po prostu w tej chwili na tym zarabia, ale na wykopie to on powszechnie uchodzi za eksperta. Tymczasem koleś nie prezentuje nigdy swojego punktu widzenia, poglądów, zdania na jakiś temat (może po to, by się nie skompromitować).

Gdyby doszło do debaty między nim a Wilkiem w temacie Finansów, Prawa, Ekonomii, to po prostu zostałby przemielony i wypluty. Koroluk tak naprawdę ogranicza się do krytyki i weryfikowania wpisów dzięki pomocy jakichś danych w tabelkach, których sam nie rozumie i nie umiałby zinterpretować.

Z tego co napisane jest na jegi patronite, to wysokie datki wspierają rozwój "Lewicowej Polski". A więc jeśli koroluk ma poglądy lewicowe, to może chciałby szerzej zaprezentować swój punkt widzenia?

Wiecie, to tak jakby teraz byle prawak założył sobie konto na socialach i szukał największych absurdów na lewicy. Wśród opcji walczących o często skrajny elektorat (ktoś musi go zgarnąć) nie jest trudny o wtopy. Także moje pytanie brzmi - Na czym zna się koroluk poza pisaniem wysrywów na twitterze i w innych mediach społecznościowych? Jaka jest jego specjalizacja? Która nauka jest jego ulubioną, jaką wiedzą może się pochwalić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #korolukmasakruje #lewackalogika #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
Tylko, że konserwy jakimś dziwnym trafem TEGO NIE ROBIĄ.

Do jejczenia za to na koroluka są zawsze gotowi i chętni.


@waro: Czytałem jeden autorski wywód Koroluka nt. aborcji. Sama logika i myśl która za tym stała, były tak obrzydliwe i wstrętne, że nawet mi - agnostykowi z krwii i kości wydały mi się zbyt odrażające do komentowania. Krytyka zawsze jest łatwa, co pokazuje przykład Szanownej Pani POTRAFIĘ GŁOŚNO DRZEĆ RYJA, NIE
  • Odpowiedz
Czytałem jeden autorski wywód Koroluka nt. aborcji


@Nolaan_: Fajnie, ale poruszyłeś temat stricte światopoglądowy. A koroluk mówił również o unii europejskiej, transseksualizmie, ewolucji etc. Lista tematów, w których można mu wytknąć rzekome manipulacje i przekłamania jest długa. Śmiało możesz debunkować.

Sama logika i myśl która za tym stała, były tak obrzydliwe i wstrętne, że nawet mi - agnostykowi z krwii i kości wydały mi się zbyt odrażające do komentowania


@Nolaan_:
  • Odpowiedz
Fajnie, ale poruszyłeś temat stricte światopoglądowy. A koroluk mówił również o unii europejskiej, transseksualizmie, ewolucji etc. Lista tematów, w których można mu wytknąć rzekome manipulacje i przekłamania jest długa. Śmiało możesz debunkować.


@waro: Świetnie! Niech mówi! Każdy głos krytyczny jest potrzebny. Poruszyłem temat światopoglądowy, bo po tamtym przestałem czytać.

No to trudno, że cię brzydzi. Mnie nie brzydzi. Brzydzi mnie za to logika i myśl "kompromisowców aborcyjnych", którą wyznaje większość ludzi
  • Odpowiedz
On również narzuca poglądy, niż sugeruje co dla niego jest prawdziwe.


@Nolaan_: Z tego, co ja znam jego filmy, to raczej przedstawia analizy i fakty. Jezeli fakty skłaniają cię do pewnych poglądów, to może wypadałoby się temu lepiej przyjrzeć, zamiast z góry zakładać, że to manipulacja, bo nie zgadza się z twoim poglądem przed obejrzeniem filmu?

Ten konflikt, ta batalia którą rozgrywasz w głowie, to jest stukanie w ścianki twojej bańki
  • Odpowiedz
@Nolaan_: Z tego, co ja znam jego filmy, to raczej przedstawia analizy i fakty. Jezeli fakty skłaniają cię do pewnych poglądów, to może wypadałoby się temu lepiej przyjrzeć, zamiast z góry zakładać, że to manipulacja, bo nie zgadza się z twoim poglądem przed obejrzeniem filmu?


@TenTypZez: Cały czas odnoszę się do tekstu a aborcji, co zaznaczyłem w odpowiedzi. Nigdzie nie mówiłem, że skłaniają kogokolwiek do poglądów, tylko próbują narzucić pogląd
  • Odpowiedz
@Nolaan_: Fajnie, ale dyskutujesz z jakimś chochołem. Koroluk nigdy nie zaprzeczał, że ma ego #!$%@? w kosmos, ale dopóki trzyma się faktów, to uznaje, że jest to ok. Nie musisz go za to lubić, nikt cię nie zmusza do darzenia go sympatią.

Ale jeśli już zarzucasz mu manipulacje czy kłamstwa, to warto byłoby, abyś to udowodnił.
  • Odpowiedz
@waro: #!$%@?ę od tego czy go lubię czy nie - Kraśkę z Faktów TVNu uważam, za najlepsze co ich spotkało od długiego czasu, a też uważam go za hipokrytę. Od razu przykład: szczepienia na covid podczas pierwszej fali i jego uparte twierdzenia, że Pani Janda to nadczłowiek bo dostała jakąś nagrodę. Moim celem nie jest umniejszanie Korolukowi, tylko zwrócenie uwagi na problem uznawania ludzi słabszych, głupszych czy mniej zamożnych za gorszych,
  • Odpowiedz
Nigdzie nie mówiłem, że skłaniają kogokolwiek do poglądów, tylko próbują narzucić pogląd bez zostawienia pola do dyskusji. Nie imputuj mi proszę słów.


@Nolaan_: Ależ nie robię tego. To ja ci właśnie zwracam uwagę na to, że się pomyliłeś. To nie było narzucanie poglądów, tylko przedstawienie faktów. To twój mózg widząc fakty narzuca ci, co o nich myśleć, ale zostałeś wytresowany, aby to odrzucać, bo kłóci się to z twoim światopoglądem.
  • Odpowiedz