Wpis z mikrobloga

Cześć Właśnie opublikowałem nowy artykuł na blogu ModestProgrammer – Jak Szybko Przebranżowić Się Na Programistę z Innego Zawodu? W tym artykule chciałem poruszyć temat przebranżowienia się na programistę z innego zawodu. Przedstawię Ci kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę, a także opowiem jak sobie ułatwić tę drogę. Zapraszam

Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/jak-szybko-przebranzowic-sie-na-programiste-z-innego-zawodu

#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it
Pobierz kazik- - Cześć Właśnie opublikowałem nowy artykuł na blogu ModestProgrammer – Jak Szy...
źródło: comment_1633410986zwxaziOo7bUT208uXUykag.jpg
  • 31
@kazik-: Widze, ze naganiaczy do C# nie brakuje. Ostatnio slyszalem, ze w tym obszarze jest mniej chetnych na juniora bo jest mniej kursow i bootcampow, ale chyba mocno dbacie, zeby #!$%@? rynek tak jak w Javie :v
@kazik-: Jako osoba która x lat temu wskoczyła w IT, ogromnie gardzę takimi naciągaczami jak Ty. Zarabiasz na sprzedawaniu marzeń i żerujesz na ludzkiej niewiedzy i naiwności. Dla osób które chcą wejść w tę branżę - NIE KUPUJCIE TEGO TYPU KURSÓW. Cała potrzebna Wam wiedza jest dostępna za darmo w internecie. Proces poszukiwania tutoriali i układania własnej ścieżki rozwoju potraktujcie jako dodatkowy kurs który nauczy Was samodzielnego zdobywania wiedzy. Absolutnie nie
ambitny saszka na wschodzie zrobi taniej, szybciej i porządniej


@enten: saszka się ceni i nie zrobi tego taniej xD Polacy to hindusi w IT tylko mówią lepiej po angielsku