Wpis z mikrobloga

Kocham mają rodzinę, parę dni do wyjazdu zostało i jest #!$%@? wszystko robione i mówione byle obrzydzić mi wyjazd XD byle podkopywać te moje resztki pewności siebie

I dalej powtarzanie że co ty myślisz że ty na wycieczkę jedziesz czy do szkoły się uczyć

Logiczne że jadę się pobawić i uczyć ja nie wiem czego oni się spodziewają od chłopaka w wieku 23lata oni mają myślenie że wszyscy grzecznie siedzą i się uczą tylko
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: no jadę, jak sam powiedziałem sobie że zmarnowałem prawie 3 lata na bezsensownym siedzeniu na za dupiu przed komputerem to tak więcej nie mam zamiaru żyć, #!$%@? się może zmienić ale warto próbować a nie później jęczeć że jest źle a się nic nie zrobiło żeby była zmiana
  • Odpowiedz
@Misz00: to nie studia tylko studium bo nie nadaje się na studia a na gownokierunek nie będę szedł a po za co za różnica ile lat i tak wyglądam na 18 max XD
  • Odpowiedz
  • 0
@karix98 Ehh jestem na tyle głupi ze nie wiem do konca co to te studium to cos na wzor policealnej szkoły? Sam jeszcze koncze takie badziewie 2 letnie co da mi technika administracji, ale to jest w trybie zaocznym za free. Moze to tez opcja dla mnie ja za rok planuje studia w wieku 22lata lata zmarnowane po liceum na siedzeniu na dupie i uzalaniu sie nad soba #!$%@? zycie towarzyskie juz
  • Odpowiedz
@Misz00: ta u mnie to samo zmarnowany czas, alienowanie się itd, ale szkole średnia normalnie skończyłem tylko mature długo zdawałem, teraz właśnie chce wyjechać do dużego miasta żeby coś się zmieniło może na lepsze albo chociaż czegoś doświadczyć a nie doświadczenia życiowe na poziomie 15latka a ta szkoła bardziej taki jak by kurs
  • Odpowiedz
na siedzeniu na dupie i uzala


@karix98: @Misz00: Ja technikum nie zdalem przez problemy psychiczne w wieku 19 lat, potem poszedłem do liceum zaocznego, teraz mam 22 lata i niedługo kończę, w następnym roku maturka, a potem też planuje jakieś studia zaoczne. Może to będzie szansa dla przegrywka ehhh. Kogo ja oszukuje żadnej szansy już nie będzie its over
  • Odpowiedz
@karix98: bo to jest dylemat najczęściej dylemat p0lki madki. Która z własnego syna chce zrobić beciaka by nie miał życia i się nią opiekował na starość. Jednak działa to sprzecznie. Bo z jednej strony chce dobrze żebyś #!$%@?ł z domu, nauczył się czegoś zarabiał kokosy. A z drugiej strony hipergamiczny mózg odpala u niej w głowie lęk, że straci nad tobą kontrolę. Że o niej zapomnisz i że nie będzie mogła
  • Odpowiedz