Wpis z mikrobloga

Przełamałem się i obejrzałem "Wyjadaczy" na TTV z udziałem Michała i muszę przyznać, że niczym mnie on nie zaskoczył, a utwierdził tylko w przekonaniu co media i społeczeństwo będzie robić w sprawie inceli i słabych mężczyzn. I nie, nie będą to akcje typu "Chłopaki też mogą płakać" itd. laikowane przez tzw. Juleczki w ramionach swoich silnych mężczyzn. Po prostu, tacy ludzie będą wystawiani na pośmiewisko, tak jak kiedyś ludzie odbiegający wyglądem w cyrku, ku uciesze najbardziej prymitywnych instynktów. Cynizm w najczystszej postaci, nic więcej.

Odcinek zaczął się od tego, ze do programu zgłosił się Michał, który depresję i cierpienie miał wypisane na twarzy. Miał trafić pod skrzydła "trenerki" Klaudii, która, gdy tylko go zobaczyła, zaczęła się podśmiewywać. Po rozmowie z nim osiągnęła himalaje hipokryzji mówiąc, że Michał nie może przepraszać za to jaki jest, a następnie wyśmiała to, że chłop 28 lat gra w gry i ma klocki LEGO Technik XD. Gość pracował w kiosku mamy, Klaudia poszła razem z nim i każe mu do obcej kobiety powiedzieć, że ma ładną córkę. Wyobrażacie to sobie? Gość z takim głosem od razu mógłby być posądzony o pedofilię przez klientkę, a Klaudia go zmusza do robienia czegoś takiego XD

Następnie wypad do siłowni, gdzie od razu widać, że Michał nigdy na takiej nie był, a Klaudia wraz z koleżanką trenerką (podś#!$%@?ąc z niego w obiektywnie kamery! XD) nakłaniają go do zagadywania do dziewczyny wyraźnie bardziej wysportowanej od niego, a ta następnie robi z niego przynoszącego jej ciężary i wodę. Kuriozum po prostu, ale Michał był zadowolony, bo robi przecież progres nie będąc świadomym, że tak naprawdę tylko pośmiewisko ze swojej osoby.

Jednak kolejna akcja przebiła wszystko jak dotąd. Owego bohatera chcieli namówić na zrobienie sobie tatuażu, bo to zrobiłoby z niego bardziej męskiego. Typ chociaż tutaj, choć z pomocą mamy, się postawił i zaprotestował. Tłumaczyli potem, że nie chcieli go zmuszać, tylko, żeby podjął sam decyzję. NO ZAJEBISTY PLAN, a jakby się zgodził (a na pewno znajdą się i tacy) to byście go oszpecili do końca życia, bo tak z marszu nie da się po prostu wybrać tatuażu, to ważna decyzja którą podejmuję się nie w kilka minut.

Na sam koniec wisienka na torcie. Umówili go na dwie randki w ciemno, oczywiście z dziewczynami wyższymi od niego, co, jak było widać, jeszcze bardziej obniżyło pewność siebie. No i to wszystko z połączeniem z marnym głosem i prześmiewczym podejściem dwóch dziewczyn do niego od momentu gdy go ujrzały spowodowało, że to była jedna wielka żenada. Kończąc chciał się wymienić numerami, te oczywiście odmówiły i chociaż szczerze jedna z nich - Ukrainka - powiedziała, że jej się po prostu fizycznie nie podoba, druga powiedziała, że brakuje tego czegoś (choć też skrycie wskazywała na wygląd). W napisach końcowych dodali nagranie gościa, jak dziękuje Klaudii i oznajmia że był na kolejnej randce, ale dziewczyna i tak go olała.

Szczerze? To to jest po prostu obrzydliwe, że takie programy powstają. I dobra, ktoś powie, że zgłosił się dobrowolnie, tylko co ma tak zdesperowany typ do wyboru, gdy taki program oferuje mu, że przestanie być samotny i obiecuje jeszcze wiele nierealnych rzeczy. No oczywiście łapią się jak muchy w pajęczynę. Ku uciesze cynizmu ludzi i to, że w tym odcinku Michał nie miał styczności z żadną kobietą w swoim wzroście/ niższą też nie było przypadkowe, bo ludzie kochają patrzeć jak ktoś niższy/słabszy jest upokarzany. W takich programach nikt o aparycji podobnej do Michała nigdy nie osiągnie zamierzonego celu, ale ci hipokryci będą twierdzić inaczej. Hipokryzja i cynizm to jedne z największych raków tego świata. Osoby, które nigdy z takim Michałem, przez to jak wygląda, nie pokazałyby się publicznie nawet na piwie, teraz doradzają co ma zrobić by zdobywać kobiety. No aż brak słów na podłość tych ludzi. Jeśli liczycie, że coś w sprawie inceli się bedzie dziać pozytywnego to porzućcie te marzenia, będzie tylko gorzej.

#przegryw #psychologia #depresja #ttv #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #blackpill #bekazlewactwa #bekazpodludzi #przemyslenia #gownowpis
wilhelm99 - Przełamałem się i obejrzałem "Wyjadaczy" na TTV z udziałem Michała i musz...

źródło: comment_16332652648abIDFkAonnHHv9ZUbVjFW.jpg

Pobierz
  • 236
@wilhelm99: Programu nie oglądałem, ale się wypowiem (xD)

Tego typu programy to zawsze cyrk jak na przykład "Chłopaki do wzięcia" w których pokazują wioskową patologię albo ludzi lekko upośledzonych a do tego muzyka disco polo i sarkastyczny narrator.

Trochę mniejszy cyrk ale jednak to "rolnik szuka żony". Tu jednak masz normików więc bywa żenująco i czasami są podś#!$%@? ale nie ma tragedii.

Generalnie jak chcesz wyjść z przegrywu to jesteś zdany
2. Jestem pewny że nie powstanie nigdy program gdzie biorą jakąś szpetną babe 2/10 i jakis alwaro robi z niej beke xD by sie ludzie posrali xD


@puto: akurat w pierwszym odcinku była dziewczyna i mentorował jej "alvaro" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ten typ co jej niby pomagał był spoko bo wydawał się dosyć normalny a ta pinda z odcinka z tym chłopakiem to typowa pusta
blablalbla - > 2. Jestem pewny że nie powstanie nigdy program gdzie biorą jakąś szpet...

źródło: comment_1633267346cKpfHmOwSVvbxkyjB5uw8f.jpg

Pobierz