Wpis z mikrobloga

@Opportunist: gadanie o rodzicach uczestników nie powinno mieć miejsca ale wydaję mi się, że w tym wypadku chodziło o pokazanie jak bardzo zakłamana i oderwana od rzeczywistości jest Klauno, że nawet ojcu nową biografię napisała. Rozumiem, że rodziców się nie wybiera i można z patologii się wywodzić ale wystarczy powiedzieć - "nie chce gadać o rodzinie bo to osobista sprawa", zamiast wymyślać tak naciągane kłamstwa.
@ChicaNaWykopkach: może to ojciec który ją ,,wychowywał'' a ten szwedzki tylko bzyknąl mamunię bo jak sama mówiła w HP z szwedem nic ją nie łączy @Opportunist: przecież ona sama o swoich rodzinnych ,,brudach'' gadała w hotelu więc raczej to nic złego ze teraz ktoś tam coś wywleka
@Rycyna: wszyscy ją ,,śledzą'' na jej własne życzenie, zachowała się jak ostatnie skrajne łajno, nie oznacza to że chcą ją ,,skrzywdzić'',zresztą ona sama siebie już skrzywdziła ,trochę potrwa aż to szambo które na siebie wylała spłynie
@Rycyna: Giovanni ty tak serio? XDDD gdzie ja kogo stalkuje? Udostepnilam komentarz z grupy na facebooku ktory przeczytalam. Kazdy tutaj cos wstawia odnosnie uczestnikow wiec kompletnie ciebie nie rozumiem. I jeszcze porownujesz moje zachowanie do nich, ogarnij sie. Jesli faktycznie ktos jej porysowal samochod to niech pokaże dowód w postaci zdjecia bo ja tez tak moge powiedziec. I zrozum to jest wykop wiec naucz sie jak ta strona funkcjonuje.
@Rycyna: wiesz co wrzuć na luz albo porządnie sobie obejrzyj nie odcinki ale Live a wtedy graj rolę adwokata ,,diabła''i czytaj ze zrozumieniem moje jak i innych komki, nikt jej tu się nie odgraża ale też nie ma potrzeby okazywania jej współczucia bo jej kłamliwa natura wycieka nam uszami